“Komuna”
Restauracja Opavska — recenzja

Restauracja Opavska
Nr 12 wśród 36 Restauracje (Racibórz)
Opis: Restauracja z kuchnią polsko-czeską. Oferujemy również wyśmienity catering oraz organizujemy imprezy okolicznościowe do 60 osób.
Zrecenzowano 25 marca 2018

Dno totalne. Przyjechał koleś z zamówionym cateringiem i kazał samemu sobie zejść po niego i wnieść do góry na trzecie piętro! Współczuję tylko starszym ludziom którzy mają 70-80 lat zamawiają, płacą i muszą sobie sami wnosić takie ciężkie gary. Poza tym jedzenie na poziomie szybkiego baru z czasów komuny, panierki na kotletach de vollaile i sakiewkach tyle że wagą przewyższała mięso w środku. Kucharz pewnie wcześniej był murarzem. W skrócie syf.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, DARIUSZ W

Zrecenzowano 14 stycznia 2018

Restauracja Opavska do, której trafiłem zupełnie przypadkowo miło mnie zaskoczyła. Lokal przytulny z miłą obsługa chociaż dopiero w trakcie nauki. Z dań polecam tatara podanego w czeskim wydaniu, gulasz wołowy z knedlikami oraz śląskie jadło. Dużym atutem jest lokalizacja restauracji w centrum miasta w parkingiem. POLECAM ****

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Maciej B
Zrecenzowano 20 października 2017 z urządzeń przenośnych

Można zjeść smaczne i ciekawe dania, porcje zadowalające ale... Fryzura gra w tym lokalu chyba główną rolę, bo po godzinie nie da się w środku już oddychać, a ciuchy po wizycie nadają się tylko do prania - tak śmierdzi olejem.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, olivbar
Zrecenzowano 14 września 2017

Bardzo mały wybór dań w niedziele (tylko niedzielne obiadki)Brak możliwości zamiany na np:kluski na frytki.Żadnych dań czeskich w niedziele nie było,mogliśmy tylko z menu:niedzielne obiadki wybierać.Ceny za wysokie-w innych restauracjach przynajmniej rosół w cenie-w Opavskiej dodatkowo płatny!Nie polecam

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, pani41
Zrecenzowano 26 maja 2017

Bardzo dobre jedzenie, pyszna zasmażana kapusta , fajny lokal, miły wystrój, na niedzielny obiad i nie tylko. Znajomi mieli tam Komunię i bardzo byli zadowoleni. Jest miejsce dla dzieci i mały ogrodzony plac zabaw, polecamy z dziećmi.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, jag0da2016

Restauracja Opavska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Racibórz, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Opavska? Podziel się wrażeniami!