“Miło i smacznie”
Restauracja Shiro — recenzja

Restauracja Shiro
Nr 16 wśród 36 Restauracje (Racibórz)
Opis: Nasza restauracja położona w samym centrum Raciborza to miejsce wyjątkowe, z niepowtarzalnym klimatem, w którym czekają na Państwa wszystkie smaki słonecznej Italii - pizze, makarony, sałatki oraz wspaniałe owoce morza. Dla smakoszy kuchni polskiej mamy także tradycyjne dania. Serwujemy doskonałe włoskie wina, które zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.
Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wieczorne spotkanie firmowe z dobrą kuchnią.
Kurczak w.połączeniu z łososiem smaczny.
Miła obsługa.
Lokal dobry na codzienny obiad niestety wystrój niezbyt zachęcający do dłuższego pobytu.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, brodacz27

Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super świetny makaron papardelle z kurkami! :) Świetne miejsce dla par :) Miła obsługa, uśmiechnięta, to się ceni!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Dariusz_Kwiecien
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018

Bardzo fajne miejsce na Rynku w Raciborzu skąd w towarzystwie smacznego jedzenia popodziwiać można życie, które tam faktycznie jest. Bardzo miła, uśmiechnięta i kompetentna obsługa, podane jedzenie ciepłe, smaczne, oprócz bardzo dobrego smaku przygotowane w bardzo estetyczny sposób. Jak dla mnie bardzo atrakcyjne miejsce na smaczny obiad na świeżym powietrzu.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Sebag_KK
Zrecenzowano 10 lipca 2018

Byliśmy na obiedzie trzypokoleniowym i każdy znalazł coś dla siebie. Obiad smaczny, porcje dosyć duże. Mały minus za brak klimatyzacji. Duży wybór deserów.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Gaja54
Zrecenzowano 16 kwietnia 2018

Wpadliśmy na szybki obiad w niedzielę. Miejsce miłe, toczne . Pani kelnerka uśmiechnięta, profesjonalna. Jedzenie w porządku. Frytki trochę tłuste. Miły akcent to zupa , którą częstuje kucharz do każdego obiadu. Spokojnie można tu zawitać.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, mada200016

Restauracja Shiro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Racibórz, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Shiro? Podziel się wrażeniami!