“oczekiwaliśmy więcej...”
Pizzeria Roma — recenzja

Pizzeria Roma
Nr 11 wśród 36 Restauracje (Racibórz)
Zrecenzowano 9 września 2017

Zamówiliśmy Rollo con chilli II. Dla nie wtajemniczonych wyjaśniam, że jest to ciasto "pizza" zrolowane z farszem (polędwiczki z kurczaka, cebula, papryka świeża, pomidor, czosnek, sos chilli, śmietana, mięso bolognese, ser). Duże rozczarowanie. Smak nijaki, dominacja cebuli, czosnku brak, inne składniki szkoda słów. Brakowało mi smaku przewodniego, jak sama nazwa wskazywałaby, smaku chilli. No, ale cóż... Mogę jedynie powiedzieć, że zbyt dużo składników spowodowało, że była to papka cebulowa z "czymś". Plusem dla tej potrawy, to wielkość. Dla niewybrednych głodomorów w sam raz. Chociaż ja akurat uważam, że danie mogło by być mniejsze, ale po prostu smaczniejsze. Niestety tego dania nie polecam

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Dariusz P

Zrecenzowano 3 maja 2017

Jedzenie bardzo dobre, porcje spore. Makron z krewetkami w wersji pikantnej mógłby być trochę bardziej pikantny, ale poza tym super. Rolada z kluskami bardzo dobra. Ceny przystępne. Desery serwowane do sąsiednich stolików wyglądały imponująco :) Fajne miejsce do posiedzenia na rynku. Na jedzenie trzeba trochę poczekać, ale warto :)

Termin wizyty: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, 287basiar
Zrecenzowano 26 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Od lat jedna z najlepszych restauracji Włoskich w jakich jadłam. Podają na prawde duże porcje dlaczego jedzenia. Pyszne pizzę i zestawy obiadowe. Jadłam sporo potraw, przyczepić sie moge jedynie do tego ze czasem sporo sie czeka ale pozniej stwierdzam, ze warto

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Agnieszka G
Zrecenzowano 22 maja 2016

Wśród miejscowych znana też jako "włoska". Serwują najlepszą pizzę wegetarianę w całym mieście. Często mają różne promocje np. typu „2 w cenie 1”. Dobre miejsce na pogawędki oraz spotkania towarzyskie.

Termin wizyty: kwiecień 2016
Dziękujemy, Karina D
Zrecenzowano 3 września 2015

Na samym Rynku można posmakować bardzo dobrej kuchni włoskiej. Polecam bardzo rollo chilli z kawałeczkami kurczaka i pysznym sosem. Obsługa restauracji miła i grzeczna. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Ewa K

Pizzeria Roma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Racibórz, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Roma? Podziel się wrażeniami!