“Najlepsze ”
The Beef Bros — recenzja

The Beef Bros
Nr 3 wśród 36 Restauracje (Racibórz)
Zrecenzowano 15 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsze Burgery jakie jadłam ,pyszne
chrupiące jedyne w calym Racku..Kiedy jesteśmy w Pl wpadamy zawsze do was jest szybko i na temat Obsługa bardzo miła Polecamy !!

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, MartynaK617

Zrecenzowano 7 grudnia 2017

Niepozorny, wiekowy truck, malutkie stoliki, spartańskie obejście, toi toi w zasięgu wzroku... wszystko to pokazuje ci że zabłądziłeś i czas się stąd zmywać, ale... Jeżeli to zrobisz to popełnisz ogromny błąd, gdyż wszystkie te nieciekawe rzeczy tracą znaczenie, gdy zatopisz zęby w soczystym, aromatycznym i pełnym dodatków burgerze, gdy palący smak własnej roboty sosu chili wyciśnie Ci łzy z oczu, gdy Twoje ślinianki zwariują przy spotkaniu z doskonałymi piklami, a receptory smaku zarzucą Cie całą paletą smaków...to wtedy będziesz już wiedział że dobrze trafiłeś, bo tak doskonałych hamburgerów nie ma w promieniu wielu kilometrów. Burgerów jest kilka do wyboru, a co jakiś czas pojawiają się dania specjalne. Zapomniałbym o belgijskich frytkach, a po spróbowaniu ich, naprawdę ciężko o nich zapomnieć.

1  Dziękujemy, bastus1972
Zrecenzowano 6 grudnia 2017

To były najlepsze burgery w moim życiu! Kotlet wołowy jest ogromny, cała porcja jest ogolnie duża. Ciekawe połączenia smaków, oryginalne menu. Miła obsługa. Jedyna niedogodność, to długi czas oczekiwania. Dużo klientów. Rozumie się, na dobre trzeba czekać ;)

Dziękujemy, Milena K
Zrecenzowano 20 października 2017 z urządzeń przenośnych

Miałam okazję jeść różne burgery, również te "oryginalne, amerykańskie" ale dla mnie żadne nie dorównują braciom.

Dziękujemy, olivbar
Zrecenzowano 19 września 2017 z urządzeń przenośnych

Nie jadłem lepszych burgerów w mieście. Mięso, dodatki są bardzo dobrze komponowane. Steki są robione na miejscu więc każdy widzi co je. Polecam wszystkim. Jedyny minus to ilość ludzi w ciepłe wieczory......na jedzenie trzeba wtedy trochę poczekać

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Arkadiusz W

The Beef Bros — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Racibórz, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w The Beef Bros? Podziel się wrażeniami!