“Długi czas oczekiwania ...”
Cafe Fanaberie — recenzja

Cafe Fanaberie
Nr 20 wśród 36 Restauracje (Racibórz)
Zrecenzowano 22 stycznia 2018

Nieudany rodzinny obiad, długi czas oczekiwania na przyjęcie zamówienia choć byliśmy jedyni (pierwsi), długo czekaliśmy , ok.45 min., jedzenie... nie takie jak kiedyś.

Dziękujemy, jag0da2016

Zrecenzowano 8 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

W dzień przed Wigilią była to jedyna otwarta o tej porze restauracja. Zamówiłyśmy z koleżanką placki marchewkowe i były naprawdę dobre.
Lokal prawie pusty, tylko jeden stolik z rezerwacją, piwo i wino grzane bardzo dobre.

Dziękujemy, Sabina S
Zrecenzowano 5 czerwca 2017

Odwiedziłem tą restuarację w Niedziele i żałuję , niestety oczekiwałem na danie 1godzine i 20 minut , więc trochę za długo. Zamówiliśmy biała kiełbasę z żurkiem po godzinie kelner poinformował że nie mają żurku i możemy dostać zupę pomidorową która w moim mniemaniu średnio pasuje do białej kiełbasy , wówczas pan kelner stwierdził że zaraz przygotują żurek i zrobili z proszku którego nie dało sie zjeść.
Do chleba ze smalcem (przystawaka podana po godzinie !!!!) kelner zapomniał podać kieliszek który jest w zestawie , dopiero po przypomnieniu podał. Ogólnie żle oceniam to miejsce praca kelnera fatalna a wiadome jest jak ważna jest obsługa , o żurku z proszku już nie mówię. Ogólnie nie polecam tego miejsca.

Dziękujemy, 743jacekj
Zrecenzowano 3 października 2016 z urządzeń przenośnych

Kiedyś spróbowałem wszystkich limitowanych góralskich potraw z oscypkiem itd wszystko słone twarde i się zrazilem. A lubialem chociażby zapiekane ziemniaki itd w Białej miseczce.

Dziękujemy, Tomasz Z
Zrecenzowano 29 września 2016 z urządzeń przenośnych

Jest nam ogromnie przykro ale lokal został zamknięty z przyczyn znanych tylko właścicielom . Może nowi właściciele wskrzesza dawnego ducha tego miejsca

Dziękujemy, lavvina

Cafe Fanaberie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Racibórz, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cafe Fanaberie? Podziel się wrażeniami!