“Pizzeria ”
Da Grasso Racibórz — recenzja

Da Grasso Racibórz
Nr 31 wśród 36 Restauracje (Racibórz)
Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zdarza się ze pizza wyjdzie dobra. Ostatnio nie miałam z mężem szczęścia. Ciasto zakalec. Pokazałam kelnerce to ta wzdrygnęła ramionami ze widocznie za grube ciasto było. I nic

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Aneta K

Zrecenzowano 30 marca 2018

Ostatnio byłam tam z mężem po basenie i chcieliśmy coś zjeść na szybko. Pizzeria niby jest otwarta do 22:00 a my byliśmy tam o 21:10 i Pani z obsługi (kelnerka) swoją drogą to o nie najlepszej aparycji, potraktowała nas jak największe zło... Przyniosła a raczej rzuciła nam talerze, ale już o szklankach do napoji mogliśmy pomarzyć, bo przecież już było za późno,żeby się rozsiadać... Obsłużyła nas bez żadnego proszę czy dziękuję a o 21:30 to już był w ogóle szczyt bo wyłączyli muzykę grającą w tle żeby się po prostu nas pozbyć a nie byliśmy tam sami... Pizze mają smaczne, ale obsługa daje wiele do życzenia...

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, motylek2017
Zrecenzowano 5 marca 2018

Ciężko opisać swoje wrażenia dotyczące tej pizzeri. Nie urywa tylnej części ciała, jakichś zachwytów też pewnie nie ma co liczyć. Pizzeria neutralna - pizze zawsze idealnie wypieczone, powtarzalnie smakują, obsługa zawsze na wysokim poziomie. Bywam raz na 2-3 miesiące i jeśli akurat nie ma miejsca / nie mam ochoty na delikatesową w Pizzeri Niebo to wybieram się do DaGrasso właśnie. Jednak subiektywnym minusem jest to że pizze są płaskie, gdzie ja akurat preferuję grube ciasto (niektórzy wybierają dagrasso ze względu na ilość składników). Mi jest się ciężko najeść w każdym bądź razie. Jeśli mam możliwość to wybieram się do Rybnika do Pizza Hut bo jednak jest poziom jak nie dwa - wyżej. Sama DaGrasso jak wspomniałem - mocne 4 w 5 stopniowej skali, nie zachwyca ale nigdy nie można narzekać na gorszą jakość. Jeśli chcesz zjeść pizzę - wybierasz się do DaGrasso, jeśli chcesz zjeść coś lepszego, nacieszyć kubki smakowe - polecam poszukać gdzieś indziej.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, DamianS3899
Zrecenzowano 11 maja 2017

Dzieci bardzo lubią tę pizzę, ale zamawiając do domu niestety za każdym razem brakuje jakiegoś zamówionego dodatku np. kurczaka, za którego zapłaciliśmy, stanowczo lepiej zjeść na miejscu.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, jag0da2016
Zrecenzowano 7 stycznia 2017

Podejście właścicieli do klienta i własnych pracowników, których zresztą na okrągło poszukują (wiadomo dlaczego) to totalna porażka. Zamówiliśmy pizzę z dowozem uprzedzając, że zapłacimy kartą. W trakcie próby płatności terminal kilkakrotnie odmówił posłuszeństwa, trwało to jakieś 10-15 min a pizza stygła. Co robimy? Otóż dzwonimy do restauracji i informujemy co się dzieje, Pani nie wiedziała jak temu zaradzić, zasugerowała, że albo pobiegnę do bankomatu, którego nie było w pobliżu a mróz -15 stopni albo pizza wraca do lokalu. Przy okazji dostarczyciel pizzy poskarżył się, że jeśli nie zapłacimy to on będzie musiał za nią zapłacić. Najsmutniejsze jest to, że na pizzy i tak nie zarobili a stracili coś o wiele cenniejszego - wizerunek. Chciwy wyzyskiwacz dwa razy traci !

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, libra1000

Da Grasso Racibórz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Racibórz, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Da Grasso Racibórz? Podziel się wrażeniami!