“Było świetnie- teraz tragedia”
Fabryka zapiekanek — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Fabryka zapiekanek
Nr 30 wśród 38 Restauracje (Racibórz)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bywałem dosyć często zaraz po otwarciu, na początku roku 2019 zapiekanki były cudowne. Na ten moment tragedia - kiedyś sos był własnej roboty, w zapiekance "na ostro" było masę kawałków kurczaka a jako dodatki można było dobrać 2 dodatki pół na pół lub jeden z nich na całości. Na ten moment po zmianie właściciela sos leci z butelki (chyba lidlowski sos), na dużej zapiekance doliczyłem się 6 kawałków kurczaka a na ten moment można dobrac jeden dodatek a drugi jest platny. Oszczędności oszczędności i jeszcze raz oszczędności. Nawet kupując cole dostaje sie papierowy kubek zamiast szklanego jak bylo. Kiedyś ogarniały całość 3 czy 4 młode dziewczyny, na ten moment zabuczała babka za ladą. Kiedyś przynosiły do stolika,na ten moment znany z restauracji nad morzem system "wzywania po odbiór zamówienia". Nie polecam. Kiedyś miało to smak, teraz zwykły fastfood.

Dziękujemy, DamianKO666

Fabryka zapiekanek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Racibórz, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Fabryka zapiekanek? Podziel się wrażeniami!