“całkiem dobry seafood”

Krewetka Smażalnia Ryb
Nr 14 wśród 36 Restauracje (Racibórz)
Zrecenzowano 2 października 2018

sklep + smażalnia w jednym; dobry, świeży towar, duży wybór ryb, są też krewetki i kalmary; ryby smażone lub grillowane, szeroki wybór surówek

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Tomasz M

Zrecenzowano 27 września 2018

Nowy lokal, przyjemny do spędzenia czau przy przepysznej rybie, nie ma sensu jechać na świeżą rybę nad morze, morze jest w Raciborzu, bo ryby są praktycznie dostarczane na następny dzień - dorsz. Polecam mirunę w cieście, smażonego halibuta, dorsza w panierce lub samej mące. Do tego można zamówić dodatki, świeże surówki, gotowane wżywa, frytki, talarki itp. W drugiej części sklep rybny. Chyba najlepiej zaopatrzony w regionie we wszystkie ryby i potrawy rybne. Właściciel jest pasjonatem, dba od wielu lat o jakość oraz smak, wszystkie ryby wędzone są na miejscu 2 razy w tygodniu. Kiedyś dziwiłem się, ze lokal ma taką dobrą reputacje (zanim go nie poznałem), dzisiaj sam wszystkim restauracje i sklep polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, LKucharczyk
Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedzamy "Krewetkę" regularnie. Najpierw jadaliśmy w lokalizacji na ulicy Zborowej, ale odkąd otwarto smażalnię na Ocickiej przenieśliśmy się tam. Jest ładniej i tak samo smacznie. Wszystkie zamówione ryby - a spróbowaliśmy już wielu - były doskonałe. Polecamy też rewelacyjny tatar z łososia dostępny w piątki w sklepie obok.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Zbigniew S
Zrecenzowano 19 lipca 2018

Byliśmy dzisiaj z mężem i jak zwykle nie zawiedliśmy się. Dorsz świeżutki i dobrze przyrządzony, frytki chrupiące i surówka bez zarzutu a do tego Pani przyjmującą zamówienie i reszta personelu uśmiechnięci. Dania podane szybko i do tego z uwagi na lunch time zniżka 15 % (byliśmy ok. 16.00). Lokal jest dopieszczony kolorystycznie i "wykończeniowo" więc miło zjeść w fajnym miejscu, jak komuś za ciepło to może zjeść na zewnątrz - na tarasie.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Kubanna
Zrecenzowano 27 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jestem stałym gościem,nie powiem ze jest perfekcyjnie. Na minus na początku cala ryba byla podwana na plecach dzięki temu skorka byla do końca chrupiąca z dwóch stron, tak sie powinno podawać rybę w całości. Cytrynę raz dostaje, raz nie. Sosu tzacyki nadal brak. Zamawiam czosnkowy ale ostatnio duzo wody na górze bylo za długo przeleżał w lodówce. Dufinki powinny zniknąć z menu a w zamian ich frytki belgijskie, stekowe lub pochodne. I ten okropny stojak na talerze powinien zniknąć. Talerze są ciężkie, środkowe polki zdarzają sie zajęte i nie jest wygodnie wycelować w te szczelinki.

Na plusy napewno ryba nie jest stara ani przesmażona,nie czuć mułem ani zamrażalką. Jednak przydało by sie jakieś rozmaicenie wyciskane soki ? Sushi chodź by jako przystawka sam łosoś. A moze i nie i ulepszyć to co jest teraz i no suróweczka coleslaw w cenie zestawu. A must have to powinny być jedno razowe chusteczki nawilżone takie jak są za granica nawet w kfc. Z napoi kupilbym duży pojemnik z kranikiem i robił lemoniadę domowa. Dobra alternatywa do napoi koncernów.

Termin wizyty: grudzień 2017
1  Dziękujemy, Tomasz Z

Krewetka Smażalnia Ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Racibórz, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Krewetka Smażalnia Ryb? Podziel się wrażeniami!