“Cudo”

Restauracja Cuda Wianki
Nr 2 wśród 54 Restauracje (Przemyśl)
Kuchnie: Włoska, Polska

Przepyszne regionalne jedzenie. Przemiła i dobrze przygotowana obsługa. Niezwykle przytulnie. Polecam

Dziękujemy, Safari757895

Wystrój wnętrza bardzo ładny i gustowny, obsługa przesympatyczna a jedzenie bardzo smaczne, sernik to niebo w gębie❤️. Bardzo nam się podobało, warto tam zjeść . Polecam

Dziękujemy, Marcelina K

wszystkie dania bajkowe, profesjonalna obsługa, powiedzialbym-nieoczywiste kompozycje dań ale wszystkie w punkt, szczerze polecam

Dziękujemy, motoqbek

Super restauracja o fajnym klimacie. Szybka i miła obsługa. Pierogi kresowe to magia. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Zbigniew W

Fenomenalna restauracja, przepyszne i wyszukane dania. Rewelacyjna pizza! A desery ... brak słów...
Perełka w Przemyślu i nie tylko. Gorąco polecam.

2  Dziękujemy, ReneeVital

Restauracja Cuda Wianki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Przemyśl, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Cuda Wianki? Podziel się wrażeniami!