“Perełka w Przemyślu ( i nie tylko)”

Restauracja Cuda Wianki
Nr 2 wśród 54 Restauracje (Przemyśl)
Kuchnie: Włoska, Polska

Fenomenalna restauracja, przepyszne i wyszukane dania. Rewelacyjna pizza! A desery ... brak słów...
Perełka w Przemyślu i nie tylko. Gorąco polecam.

2  Dziękujemy, ReneeVital

Zrecenzowano 12 września 2019

Długie oczekiwanie ponad deklarowany czas oczekiwania, dania podane każdemu w innym czasie, obsługa podchodzi tylko aby podac albo zabrać talerze, nie zaproponowano deseru. Same dania ładnie wygladajace ale w smaku bardzo przeciętne. Nic odkrywczego. Restauracja kreuje sie na elegancką ale nie bardzo to wychodzi. Toaleta brudna i smierdząca. Nie polecam i sama nigdy sie juz tam nie wybiorę.

1  Dziękujemy, EwaW2170
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja, jestem oczarowana klimatem, i muzyka, która umilała czas podczas posiłku. Ogólnie naprawdę miła atmosfera tego miejsca. Widać, ze potrawy przygotowywane są ze świeżych produktów. Zupa rybna niezwykle aromatyczna! Proziaki z masłem czosnkowym to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Jeśli chodzi o dani główne to zdecydowaliśmy się na makaron z krewetkami oraz burgera. Wszystko pyszne i świetnie doprawione. Dodatkowo bardzo miła i sprawna obsługa. Plusem są także piwa regionalne, których można spróbować na miejscu! Polecam wszystkim tą restauracje, punkt obowiązkowy na trasie w Bieszczady :)

Dziękujemy, kaafel
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja Cuda Wianki w Przemyślu poza profesjonalną obsługą i krótkim czasem oczekiwania na jedzenie ma znakomitą kuchnię. Proziaki z masłem czosnkowym najlepsze w całej okolicy,desery fenomenalne.Jadąc w Bieszczady na pewno tam wrócę.Gorąco polecam.

Dziękujemy, Krystyna M
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna miejscówka w Przemyślu. Bardzo smaczne jedzenie, pięknie podane i skomponowane. Porcje nie za duże ale wystarczające. Personel sprawny i pomocny. Polecam serdecznie. <3

Dziękujemy, Paweł K

Restauracja Cuda Wianki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Przemyśl, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Cuda Wianki? Podziel się wrażeniami!