Przemyśl

“Cuda na talerzu ”

Restauracja Cuda Wianki
Nr 2 wśród 54 Restauracje (Przemyśl)
Kuchnie: Włoska, Polska
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja, jestem oczarowana klimatem, i muzyka, która umilała czas podczas posiłku. Ogólnie naprawdę miła atmosfera tego miejsca. Widać, ze potrawy przygotowywane są ze świeżych produktów. Zupa rybna niezwykle aromatyczna! Proziaki z masłem czosnkowym to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Jeśli chodzi o dani główne to zdecydowaliśmy się na makaron z krewetkami oraz burgera. Wszystko pyszne i świetnie doprawione. Dodatkowo bardzo miła i sprawna obsługa. Plusem są także piwa regionalne, których można spróbować na miejscu! Polecam wszystkim tą restauracje, punkt obowiązkowy na trasie w Bieszczady :)

Dziękujemy, kaafel

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja Cuda Wianki w Przemyślu poza profesjonalną obsługą i krótkim czasem oczekiwania na jedzenie ma znakomitą kuchnię. Proziaki z masłem czosnkowym najlepsze w całej okolicy,desery fenomenalne.Jadąc w Bieszczady na pewno tam wrócę.Gorąco polecam.

Dziękujemy, Krystyna M
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna miejscówka w Przemyślu. Bardzo smaczne jedzenie, pięknie podane i skomponowane. Porcje nie za duże ale wystarczające. Personel sprawny i pomocny. Polecam serdecznie. <3

Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety typowy przykład na to, że obsługa w lokalach gastronomicznych to podstawa wszystkich podstaw. Czekaliśmy długo zanim ktoś się nami zajmie, czas oczekiwania na zupy, pierogi też nie był krótki. Wystrój bardzo ładny.

Dziękujemy, martamB9511NY
Zrecenzowano 5 września 2019

Wszystkie potrawy bardzo dobre, obsługa na bardzo wysokim poziomie, ceny odpowiednie do jakości - miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, dyziu86

Restauracja Cuda Wianki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Przemyśl, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Cuda Wianki? Podziel się wrażeniami!