“Bardzo średnio. ”

Restauracja Cuda Wianki
Nr 2 wśród 54 Restauracje (Przemyśl)
Kuchnie: Włoska, Polska
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety typowy przykład na to, że obsługa w lokalach gastronomicznych to podstawa wszystkich podstaw. Czekaliśmy długo zanim ktoś się nami zajmie, czas oczekiwania na zupy, pierogi też nie był krótki. Wystrój bardzo ładny.

Dziękujemy, martamB9511NY

Zrecenzowano 5 września 2019

Wszystkie potrawy bardzo dobre, obsługa na bardzo wysokim poziomie, ceny odpowiednie do jakości - miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, dyziu86
Zrecenzowano 1 września 2019

Makaron z krewetkami królewskimi, to niebo w gębie. Doskonale doprawiony, krewetki miękkie, makaron świetnie ugotowany. Na deser eklerek z musem mango- czegoś tak pysznego nigdy nie jadłam.

Dziękujemy, AgnieszkaM637
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W drodze w Bieszczady zjedliśmy tu obiad.
Wszystko smakowało. Obsługa pomocna i bardzo miła.
Polecamy bardzo

Dziękujemy, wojtekk848
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa. Warto odwiedzić szczególnie ze względu na dania kuchni regionalnej, jak i pyszną pizzę czy burgery. Na gorące dni polecam świetną herbatę mrożoną.

Dziękujemy, Effa27

Restauracja Cuda Wianki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Przemyśl, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Cuda Wianki? Podziel się wrażeniami!