“świetne miejsce”

Restauracja Cuda Wianki
Nr 2 wśród 54 Restauracje (Przemyśl)
Kuchnie: Włoska, Polska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Byliśmy w porze obiadowej i trzeba było poczekać 10 minut na stolik ale zdecydowanie warto. Dobra jakość potraw. Ładny wystrój restauracji. Na szczególne słowa uznania zasługuje kelnerka - bardzo miła i uśmiechnięta osoba. Zablokował się terminal do płatności kartą ale Pani sprawnie usunęła awarię.

Dziękujemy, wro1974

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce, wystrój i atmosfera bardzo sympatyczna i przyjemna. Obsługa również bardzo miła. Zamówiliśmy pizzę która była dla nas miłym zaskoczeniem - ciasto cienkie i składniki dobrej jakości w porównaniu jeszcze z cena która była naprawdę przystępna. Do tego regionalne piwko bardzo dobre i fenomenalna (kwaskowa!) lemoniada malinowa. Było dość tłoczno, dlatego polecam wybrać się tam wcześniej i warto poczekać. Niestety z tego co widzieliśmy to nie było możliwości rezerwacji.
Nie wiem jak inne dania ale pizza pierwsza klasa :)

Dziękujemy, MagdalenaZ1036
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Super kuchnia dla smakoszy. I nieważne, co wybierzemy, zawsze jest to zaskoczenie, że zwykłe danie może "zabrzmieć" tak niezwykle, subtelnie i oryginalnie.

Dziękujemy, mskrystek
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obie pomidorowe dobre, bardzo ładnie podane. Pierogi również dobre, na cenę też nie ma co narzekać. Lokalizacja w centrum, czasem trzeba poczekać na miejsce bo spory ruch, nawet w środku tygodnia.

Dziękujemy, kamamaj
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła, a jedzenie pierwsza klasa. Pierogi z kaszą gryczaną i pieczarkami palce lizać. Gołąbki z ziemniakami może nie brzmią apetycznie ale smakują wybornie, z sosem grzybowym.

Dziękujemy, 247samantat

Restauracja Cuda Wianki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Przemyśl, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Cuda Wianki? Podziel się wrażeniami!