Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel w idealnym miejscu, blisko do rynku i różnych atrakcji (na piechotę). Widok z okien, zależy gdzie ale część mogła mieć farta i widok na San.
Pokoje ogólnie czyste, pościel podobnie.
Wyposażenie pokoi minimalne - dwie szklanki, dwa krzesła, ręczniki, mydło i żel.
Niestety 3 gwiazdek bym na pewno nie dała.
Łóżka niewygodne, wyrobione na maxa, same deski, materac skrzypiał jak nie wiem. Najgorsze na jakich spałam do tej pory.
Styl bardzo przestarzały, dywany stare i poplamione.
Plus jedzenie, śniadania urozmaicone w formie bufetu. Jedliśmy też tam obiadokolacje i obiady, całkiem dobre. Ładna stołówka. Kawa z automatu darmowa do śniadania, poza śniadaniami płatna dodatkowo.
Jedna winda tylko działa, druga zepsuta.
Ogólnie plusy za lokalizacje, sam w sobie hotel na pewno nie na 3 gwiazdki.

Dziękujemy, MagdalenaZ1036
Zrecenzowano: 23 maja 2019

Hotel żywcem przeniesiony z epoki połowy lat 90. Z zewnątrz wygląda jak dworzec Łódź Kaliska. Był to zapewne świetny hotel w czasach gdy do kin wchodził Killer.
Pokoje średnio czyste, wielkości małego mieszkania, ale czasami ogołocone ze wszelkich sprzętów. Śniadanie ok. Położony w centrum Przemyśla. Winda działa kiepsko i dobre czasy ma już za sobą.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, dart87
Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Cóż pisać, skoro największym atutem hotelu jest duży, bezpłatny parking? W środku wszystko aż krzyczy o rychły remont. Pokoje standardowe, z dość wygodnymi łóżkami, ale kiepskimi poduszkami. Słabo wyposażona łazienka (to w końcu obiekt trzygwiazdkowy!). Jedna winda nie działa, w korytarzach niezbyt świeża i pozwijana miejscami wykładzina. Obrazu całości dopełnia słabe śniadanie, małe i słabo urozmaicone. Bardzo przeciętna miejscówka...

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Przemysław N
Zrecenzowano: 8 października 2018

Hotel pamiętający czasy PRL-u. Trochę zaniedbany i wymagający już remontu. My mieliśmy czysty pokoik chociaż łazienka taka sobie wymagająca remonty. Śniadania smaczne ,można się było najeść. Dużym plusem jest bliskość starówki (ok 15 min spacerkiem wzdłuż Sanu). Mieszkaliśmy tam dwie doby i za tą cenę było ok.
Co do wi fi to działało tak sobie , można się podłączać do innych pięter jak nie działa na właściwym.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od strony Sanu jest ciszej
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Grzegorz M
Zrecenzowano: 19 września 2018

Minusy:
- poPRLowski klimat wystroju zarówno pokoi, jak i ogólnodostępnych pomieszczeń
- łazienka zdecydowanie potrzebuje odświeżenia
- martwe muchy na parapecie (!)
- mocno skromne śniadanie (ser żółty musiałam zostawić, bo był niejadalny, a wybredna pod tym względem jakoś nie jestem)
- pani przy śniadaniu wolała rozmawiać ze znajomym, niż uzupełnić produkty
- szwankujący zamek w drzwiach
- WiFi na moim piętrze nie działało, na szczęście można się podłączyć do pozostałych

Plusy:
- lokalizacja i widoki z okna

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, AgaD153