Punkt obowiązkowy w Przemyślu

Zrecenzowano: 15 czerwca 2019
PamelaFusiage
Jedno z lepszych muzeów na Podkarpaciu!

Zrecenzowano: 25 stycznia 2019
asderty2016
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie przygotowane! Widać kawał roboty archeologów. Pierwszy raz spotkałam się też z testem wiedzy po przejściu wystawy :) dobry pomysł! Wiele ciekawych informacji o historii regionu, dokładne statystyki, masa zdjęć. Warto!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, PamelaFusiage
Zrecenzowano: 25 stycznia 2019

Warto odwiedzić to miejsce: bardzo dobra wystawa o Twierdzy Przemyśl! Jednocześnie zawsze można zobaczyć wystawy czasowe na bardzo dobrym poziomie!

Dziękujemy, asderty2016
Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wystawa odnośnie Twierdzy Przemyśl to po prostu REWELACJA !!! Nowy budynek w centrum miasta. Warto !!!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, pawlo66
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018

bardzo ciekawa ekspozycja przenosząca w czasy CK, świetna kolekcja ikon; nie jestem fanem muzeów oraz historii, ale ta ekspozycja mnie zafascynowała ; polecam zwłaszcza przez zwiedzaniem fortów Twierdzy Przemyśl

Dziękujemy, gieronbeata
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018

Bardzo dobrze zorganizowane miejsce, wiele bogatych informacji o przejmującej historii miasta. Bardzo miła i sympatyczna obsługa na każdym piętrze. Warto sobie zarezerwowac co najmniej 1.30 h na zapoznanie się z całym obiektem.

Dziękujemy, moniq608