Zapisz
Baszty

Do zamku są bilety w przystępnej cenie, oprócz wejścia na baszty i zobaczenia lochów to nic więcej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 lutego 2020
lilenci
Chełm, Polska
zamek

Zrecenzowano: 16 maja 2019
piri11111

Zrecenzowano: 16 maja 2019

ciekawe miejsce, nie wiedziałem że w Przemyslu był zamek zbudowany w czasach Kazimierza Wielkiego, szkoda tylko, że zostały już tylko fundamenty. Można spokojnie pooglądać, nie ma tłumów.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, piri11111
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2019

Warto wejść na zamek chociaż podejście ze starówki jest dość strome ale wynagradzają widoki na miasto z baszt. Sam zamek jest ładnie odnowiony więc warto przespacerować się po nim.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, GRZEGORZ M
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek w bardzo dobrym stanie, dookoła, jak i w środku jest co oglądać, umiejscowiony na wzgórzu, widoki na miasto bardzo ciekawe, w pobliżu park z różnorodną roślinnością. W samym zamku jest wiele ciekawostek, panuje nastrojowy klimat, widoki z baszty bezcenne.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Grzegorz1986
Zrecenzowano: 4 stycznia 2019

Jedyne po co warto odwiedzić zamek kazimierzowski w Przemyślu to widok z baszt. W samym zamku ubogo, nie ma żadnej wystawy. Niestety, osoba sprzedająca bilety nawet słowem się nie zająknęła na ten temat i jeden bilet kupiony został niepotrzebnie - tylko mąż skorzystał, ja w zaawansowanej ciąży już nie dałam rady się tam wdrapać (bardzo wysokie stopnie). Do lochów też nie było po co schodzić Za to posiedziałam na ławce w ogrodzie, gdzie jedynie brakowało cienia. Zatem wrażenie - średnie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Piękny widok na miasto z baszty. Ładnie odnowiony, w środku działa Teatr Fredreum. Fajnie że otworzono kawiarnie. PolecAm

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, pawlo66