“Pyszotka!”
Pizza BIG Mama — recenzja

Pizza BIG Mama
Nr 11 wśród 54 Restauracje (Przemyśl)
Zrecenzowano 3 września 2019

Niedawno zamawialiśmy jedzenie z tego lokalu. Pizza wyborna. Nie zawiedliśmy się. Dobre połączenie smaków i cienkie ciasto. Ponad to szybki i sprawny dowóz.

Dziękujemy, Natalia I

Zrecenzowano 10 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie i szybko. Polecam.. Pizzę odbiera się w piecu.. zjeść można w Samirze... Dużo dodatków

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, mwisniewski0983
Zrecenzowano 6 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Odbiór wlasny to rabat 10% Ciasto mniam- chrupiące, a w środku delikatne. Nie żałują składników. Ciasto włoskie na dobrej mące a składników dużo jak na amerykanskiej. Generalnie dla mnie to idealne połączenie.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Explorer754033
Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli to najlepsza pizza w Przemyślu to ja współczuję mieszkańcom tego miasta. Absolutnie nie dla konesera. Może dla wielbicieli fast pizzy i kukurydzy która jest w większości pozycji menu. Nie spodziewajcie się prosciutto crudo, gorgonzoli, anchovies czy choćby kaparow. Mamy jak w fastfoodzie pizze Czesia i pizze Kasi. Z kukurydza. Z ananasem. Kiszonym ogórkiem. I lopatą oregano. Ser typu pizzarella. Ciasto jedzie drożdżami, cieknie olejem i jest mokre w środku a suche po brzegach.
Jechaliśmy głodni, gwiazdek na tripadvisorze sporo... Tymczasem taka porażka.
Kebab smaczny. Nuta curry przenosi go daleko dalej na wschód niż Bałkany. Ale w końcu w Europie kebeb podaję się z kapustą więc niewiele ma wspólnego z bałkańskim kebaPem. Więc kebab polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Malgorzata B
Zrecenzowano 11 września 2018

Pizza w sąsiedztwie rozsławionego już w Przemyślu- Samir kebab- równie pyszna. Dużo składników dodam, że bardzo ciekawych połączeń smakowych jak cebulka karmelizowana ogórek kiszony MNIAM. Ciasto pyszne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, agutek2018

Pizza BIG Mama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Przemyśl, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Pizza BIG Mama? Podziel się wrażeniami!