“Strata czasu”
Restauracja Bosko — recenzja

Restauracja Bosko
Nr 40 wśród 54 Restauracje (Przemyśl)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

W zwykłe czwartkowe wakacyjne popoludnie chcielismy zjesc rodzinny (8 osob) posilek w restauracji Bosko. W zwiazku z tym, ze ogrodek byl pelny poprosilismy obluge o znalezienie dla nas odpowiedniego stolika. Niestety otrzymalismy informacje, ze nie mozna laczyc stolikow, a co za tym idzie mozemy skorzystac z 2 osobnych stolikow 4 osobowych (jesli przychodzisz do restauracji w 8 osob to chcesz czas w restauracji spedzic razem). Obsluga raczej nie pomagajaca, nie starajaca sie pomoc, zatrzymac, czy zachecic klienta do pozostania czy powrotu.

Dziękujemy, kkalinaka

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zimne jedzenie, zamówione burgery z frytkami przyszły bez frytek a frytki po 20 min. Proziak niestety nie był taki jak miał byc... suchy i bez smaku... nie polecam

2  Dziękujemy, 807hubertc
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Ciekawa lokalizacja - centrum miasta pod wieżą zegarową . Stoliki na zewnątrz . Poprawiła się jakość obsługi . Dania niezłe . Co jakiś czas zmiana menu . Według mnie jedna z 3 restauracji wartych polecenia w Przemyślu.Co do dań nie jadam mięsa ssaków więc opinia dotyczy dań wegetariańskich i ryb.

1  Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Nie polecam tego miejsca ,nie dość ,że jedzenie nie dobre to w dodatku kiedy zapytanie bylo o czas przygotowania posilku odburknięto niewiem Dałem(am)opinie na innej grupie to konkubentka Wlaściciela bosko obsmarowala mnie do moich znajomych bo jak to zła opinie wystawić Zła obsluga,jedzenie i właściciele raczej nie dorośli do prowadzenia restauracji tak na pokaz

1  Dziękujemy, DanielU1220
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Wybrałem się że znajomymi na piwko zachęceni ceną którą jest na prawdę dobra kelnerki które akurat obsługiwały
Byly bardzo uprzejme zachowywały się z klasą .Jednak czar prysl kiedy przyszedł właściciel nie odpowiedział nam dzieńdobry. Atmosfera stała się mega spieta .Następnym razem wolę iść do cudawianek i być szanowanym gościem

1  Dziękujemy, Karol K

Restauracja Bosko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Przemyśl, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bosko? Podziel się wrażeniami!