“Pycha”
Selfier — recenzja

Selfier
Nr 7 wśród 54 Restauracje (Przemyśl)

W kawiarni jadłam lody. Są pyszne, mega śmietanowe. Mój ulubiony słony karmel tu nazwany karmel z solą inny niż dotychczas ja dałam ale bardzo przypadł mi do gustu. Bardzo duże porcje. Gorąco polecam.

Dziękujemy, ma_gorzatao34

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Aż żal, że Przemyśl tak daleko od mojego Szczecina ;) kawa dobrej jakości, słodkości i kanapki bardzo smaczne. Marketing na plus i obsługa, ta uśmiechnięta i życzliwa obsługa

Dziękujemy, martamB9511NY
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

W poniedziałek (12 sierpnia) byłam w Selfier w galerii Sanowa. Stoisko czynne jest do godziny 21:00 dlatego ogromnie się zdziwiłam gdy Pani z obsługi poinformowała mnie, że o godzinie 19:40 nie sprzeda mi kawy ponieważ umyła już ekspres. Rozumiem taką sytuację pięć minut przed zamknięciem, ale 1,5h wcześniej to wg mnie lekkie przegięcie. Tym bardziej, ze kawa jest tam przepyszna.
Kolejna, na szczęście, drobna sprawa to te nieszczęsne wafelki do lodów. Niby darmowe, ale jednak płatne, bez jednolitej reguły. W Selfier w Rynku do dwóch porcji w jednym rożku przysługuje darmowy większy rożek. Natomiast w galerii darmowy jest tylko ten najmniejszy, nawet przy dwóch "gałkach". Również kupując dla siebie dodatkowo płatny rożek muszę dokupić dla dziecka także płatny pusty rożek, mimo, że teoretycznie przysługuje darmowy. Te 50 gr różnicy nie robi, ale brak jasnych zasad w takich kwestiach psuje ogólny odbiór.
Na koniec chciałabym napisać, że zarówno kawa jak i lody są przepyszne i wg mnie najlepsze w naszym mieście, ale obsługa niestety znajduje się na przeciwnym końcu skali.

Dziękujemy, Ryszunia
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Fantastyczna szarlotka, dobra kawa i bardzo smaczne lody - duże porcje :)
A na dodatek przemiła obsługa! Jak tu nie polecić!

Dziękujemy, Jarrek
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa z lawendą - jedna z najlepszych kaw, jakie piłem - bardzo łagodna, ale jednocześnie o pełnym smaku i aromacie, polecam!

Dziękujemy, Tomasz G

Selfier — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Przemyśl, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Selfier? Podziel się wrażeniami!