Przemyśl

“Przyjemne miejsce na kawę”
Kawiarnia Kardamon — recenzja

Kawiarnia Kardamon
Nr 2 wśród 2 Desery (Przemyśl)
Zrecenzowano 9 września 2019

Miejsce jest sympatyczne z dobrą kawą, plus za sernik .Byłyśmy z psem, więc usiadłyśmy na zewnątrz. Pani przyniosła wodę dla pieska, bez proszenia. Za ro tez plus.

Dziękujemy, bozena1517

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prócz tego że nadal bardzo kocham tamtejszą kremówkę, odkryłam że mają też pyszne śniadania. Panini z mozarellą, pomidorami i świeżą bazylią to naprawdę smaczne, ciepłe i syte śniadanie. Do tego kosztuje niewiele. Mają też dobre tościki, sałatkę grecką z pysznym sosem (najlepszym jaki jadłam do greckiej) którą można również kupić w mniejszej wersji na wynos do pracy - z czego chętnie korzystam:-) Zawsze miła obsługa.

1  Dziękujemy, Sandra D
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niedzielny wieczór . Mając ochotę na mrożoną kawę wstąpiliśmy do przemyskiej kawiarenki . Niestety już na wstępie spotkaliśmy się z dosyć chłodnym i obojętnym przyjęciem to tak jakby panie za ladą mówiły
:"Chcecie to zamawiajcie a jak nie to nie". Mimo to postanowiliśmy zamówić po porcji ciasta i to coś co pani określiła jako kawa mrożona , chociaż były to mrożone lody , nie mające nic wspólnego z kawą no może kawowy smak . Należy nadmienić że tak potraktowani zostaliśmy po raz trzeci . Generalnie nie polecam .

Dziękujemy, EWA R
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Świetne espresso machiato, ale szczególne słowa uznania należą się za ciasto o nazwie,bodajże "malinowa chmurka". Jest doskonałe. Podziękowania dla miłych Pań za przechowanie pozostawionego plecaczka

Dziękujemy, 699krzysztofs
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018

Zatrzymaliśmy się tam, żeby coś wypić - bez alkoholu. Wygodne krzesła i kanapy w zacisznym miejscu, blisko rynku z atmosferą starego miasta, fajny ogródek wzdłuż ulicy ( na zdjęciu nie ma ogródka, pewnie jest z zimniejszej pory roku ). Lemoniada premium, z Włoch. Fajnie, sympatycznie...

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Kolo59

Kawiarnia Kardamon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Przemyśl, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Kardamon? Podziel się wrażeniami!