“Śniadanie królewskie w Przemyślu”
Restauracja Na Górce — recenzja

Restauracja Na Górce
Nr 4 wśród 54 Restauracje (Przemyśl)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Urocza restauracja, bardzo "klimatyczna". Śniadanie bardzo smaczne, jajecznica z kurkami - wspomnienie dzieciństwa.... jajka na bekonie - cudo, chrupiące, świeże pieczywo, kawa. Czegóż chcieć więcej?

Dziękujemy, mskrystek

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Sandacz bardzo dobry, steak z jagnieciny pyszny. Zupa krewetkowa bardzo smaczna. Desery super. Obsluga bardzo sprawna. Generalnie byliśmy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, Jaroslaw K
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre i ceny umiarkowane. Miła obsługa.
Najważniejszą zaletą jest mały plac zabaw dla dzieci obok kilku stolików. Można wypuścić najmniejszych i w miarę spokojnie zjeść obiad.

Dziękujemy, LwiaNerka
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Bardzo miła obsługa (a w tym czasie były dwa wesela i sporo indywidualnych gości), pani zadbała o czystość stolika i była zawsze kiedy jej potrzebowaliśmy. Zupy (chłodnik z orzechami i czosnkowa) doskonałe. Drugie dania (polędwiczki wieprzowe i schab faszerowany) również bardzo dobre, porcje duże (głodny mężczyzna zjadł całą, ja nie dałam rady) i pyszne surówki.
Szczerze polecam i na pewno wrócę.

Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano 9 maja 2019

Trochę źle trafiliśmy bo akurat trwały przygotowania do imprezy komunijnej także wszyscy biegali z obłędem w oczach i trzeba było długo czekać na zamówienie :) Ale że mieliśmy dużo czasu to nam nie przeszkadzało. Wnętrze jest z charakterem, przytulne, sporo ludzi było. Lepiej stolik rezerwować. Jadłam rosół bardzo dobry oraz przepyszne danie: babka ziemniaczana z rewelacyjnym sosem kurkowym i przepysznymi buraczkami zasmażanymi. Zdecydowanie polecam. Mąż jadł żurek w chlebie i placek po węgiersku, też bardzo smaczny. Ceny w normie. Polecamy jak najbardziej tą restaurację!:)

Dziękujemy, Edigut

Restauracja Na Górce — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Przemyśl, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Na Górce? Podziel się wrażeniami!