Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Jeszcze przed przyjazdem byłam zadowolona. Kontakt z Panią z obsługi, przemiłą i bardzo pomocną, naprawdę starała się aby wszystko było dobrze i było ;) . Jest po prostu rewelacyjna. Pokój komfort czysty, przyjemny, niewielkie problemy z sufitem - na trzecim piętrze łamany sufit - wysokie osoby muszą uważać. Jedzenie bardzo dobre, wybór na śniadaniach bardzo duży, stały dostęp do kawy i herbaty przez cały dzień, obiady bardzo smaczne. Panie z obsługi również bardzo miłe i pomocne. Lokalizacja też świetna, blisko wszędzie zwłaszcza do PKP co przy wypadzie do Zakopanego i na szlaki jest bardzo wygodne. Z cała pewnością polecam, pewnie tu jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano: 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Spory parking, przytulne pokoje, smaczne posiłki za stosunkowo niewielkie pieniądze. Poronianka stanowi atrakcyjne miejsce wypadowe na okoliczne wyciągi narciarskie. Polecam zmotoryzowanym, którzy po intensywnym szusowaniu chcieliby odpocząć i smacznie zjeść.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Wieslaw N
Zrecenzowano: 15 listopada 2016

Przytulny nowy pensjonat urządzony ze smakiem .Jest winda. Bardzo miła i serdeczna właścicielka -góralka. Posiłki smaczne .śniadania w formie bufetu urozmaicone każdy znajdzie coś dla siebie. Obiadokolacje serwowane ,z deserem i kompotem Właścicielka zawsze pytała czy smakowało czy jeszcze czegoś nie potrzeba .Polecam jest naprawdę niedrogo a jeszcze jak wyszuka się atrakcyjną ofertę w internecie to już super. Jedyny mankament to korki do Zakopanego w czasie dłuższego weekendu .Niby tylko 7 km ale w korku to kilkadziesiąt minut .Mimo wszystko bardzo polecam . Było super.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, hanburka
Zrecenzowano: 24 lipca 2016

Właściciele cudowni, serdeczna atmosfera. Posiłki też bardzo dobre i duże. Na koniec można było u właścicieli kupić oscypki. Pokoje duze, czyste. Niestety jedyna wadą w pokoju była łazienka, która została przystosowana dla ludzi niepełnosprawnych i niestety podczas kąpieli łazienka tonęła (dosłownie) pod prysznicem nie ma żadnych zasłon nic. Poza tym wszystko jak najbardziej na plus.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, wercia2016
Zrecenzowano: 6 maja 2016

Polecam pobyt w Poroniance, jest nie drogo, a bliziutko Zakopanego. W sam raz na pobyt z rodziną, pokoje przytulne, śniadania smaczne, obiady.. niebo w gębie! Personel przesympatyczny, Pan Właściciel traktuje wszystkich Gości jak domowników, można poczuć się jak u siebie:) Chętnie jeszcze tam wrócimy!:)

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam rezerwować pokój z balkonem
Termin pobytu: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, hotelmurowanica