“Pyszne jedzenie :)”
Karczma Muzykancko — recenzja

Karczma Muzykancko
Nr 2 wśród 3 Restauracje (Poronin)
Zrecenzowano 10 września 2019

Polecam karczmę Muzykancko jako obowiązkowy przystanek gastronomiczny w Poroninie :) Bardzo dobre i różnorodne jedzenie. W menu znajdziemy potrawy regionalne jak i pizze/burgery więc na prawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Dania wydawane są szybko i są bardzo dobre. Szczerze polecam!

Dziękujemy, Rafa S

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

ostypek z fryty zupa z bryndzą to jakaś zabarwiona woda ogólnie jedzenie słabe klimat spoko piwko dobre

Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z przyjemnością wracamy, pyszne jedzenie, duże smaczne porcje w rozsądnych cenach, przytulnie, ciekawa muzyka, przemiła atmosfera.

Dziękujemy, Beata B
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Urocze miejsce :-) Idealne na spotkanie rodzinne z pysznym jedzonkiem i muzyką góralską. Lokal urządzony w stylu regionalnym.

1  Dziękujemy, galowski
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

A jak dla mnie idealnie!dobre jedzenie , smaczne oraz szybko wydawane i muzyka na żywo, polecam i wrócę ! Magiczne miejsce chodź dosyć tłoczone :)

Dziękujemy, Ataebb

Karczma Muzykancko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poronin, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Muzykancko? Podziel się wrażeniami!