Zrecenzowano: 19 lipca 2017

Przepiękny pałacyk chyba z XV wieku .Sala balowa cudowna poczułam się jak w bajce .Rozczarowanie przyszło w pokoju .pokój dwuosobowy mały z zimną podłogą z płytek .dwa małe wąskie łóżka .Narzuty i pościel wyglądały nieświeżo .Pokój bardzo mało przytulny łazienka widać że dawno temu była remontowana .Pokój kompletnie nie pasujący do tego co oczekiwałam

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Gagi1919
Zrecenzowano: 28 czerwca 2017

Całkiem ładny hotel z miłą obsługą. Choć zarezerwowałem pokój jednoosobowy nie jestem w stanie się o nim wypowiedzieć, gdyż kiedy dojechałem okazało się, że tego typu pokoje są niedostępne wiec obsługa zaproponowała mi apartament w cenie jedynki!
Sam apartament bardzo ładny – przestronny, stylowy salon i całkiem duża sypialnia z łazienką. Dla mnie. Jeśli ktoś lubi styl pałacowy to polecam, choć nie ma tu luksusów na poziomie 5* to z pewnością jest fajny klimat!
Śniadanie było w porządku. Korzystałem z uproszczonej wersji z powodu wczesnego wyjazdu –tu brawa dla obsługi za ogromną elastyczność. Specjalnie dla mnie przygotowywali ciepły posiłek na prawie godzinę przed normalną godziną śniadania, a to zdarza się wyjątkowo rzadko!

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano: 7 listopada 2016

Pałac pieczołowicie odrestaurowany choć widać również radosną twórczość czyli totalne wymieszanie stylów i epok. Jednak wynajmując apartament mamy wrażenie , że przenosimy się o dwieście lat wstecz a to jest samo w sobie interesujace

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, odyseusz1307
Zrecenzowano: 30 maja 2016

na stoliku kartka z numerem pokoju i taca przykryta aluminiową folią , pod folią świeża wędliny i ser . Na stole przy wejściu część herbaciano-kawowa z puszkami, słoikami kawy mielonej , rozpuszczalnej i pudełkami z herbatą . Tylko mleka lub śmietany brakowało a i woda z termosu z wrzątkiem jakby zgubiła temperaturę . I pytanie recepcjonistki : ,, parówka czy jajecznica ? ,, . Bezcenne

Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, xaweryh
Zrecenzowano: 3 lipca 2015

Moje wesele rodem z bajki odbylo sie wlasnie w palacyku.Obsluga chetnie dala mi namiary na orkiestre,pomogla zorganizowac tort i wiele wiele innych atrakcji.Ludzie sklonni do pomocy.Swietna zabawa,mila obsluga,wygodne i czyste pokoje ale przede wzystkim pyszne jedzenie!Na naszym weselu nie zabraklo niczego,porcje spore a poslilki tak pyszne,ze zaden z gosci NIE wyszedl glodny.
goraco polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: apartamenty sa bardzo duze
Termin pobytu: czerwiec 2015
1  Dziękujemy, hubert s