“Kolacja”
Restauracja Primo — recenzja

Restauracja Primo
Opis: Primo to pyszne dania kuchni międzynarodowej oraz pizza serwowane w luźnej atmosferze nowoczesnego wnętrza. Zachwycą Cię również klasyczne drinki oraz własnej produkcji leminiady. Zorganizujemy dla Ciebie lub Twojej firmy przyjęcie okolicznościowe, bankiet, catering. Zapraszamy

Super.
Wspaniale spędzony czas, przy pysznej kolacji. Miłe i przytulne wnętrze, przyjazne dzieciom.
Polecam.

Dziękujemy, Renata B

Od kilku tygodni wraz z mężem zamawialiśmy pizzę na wynos w każdą niedzielę. Obsługa była miła ale dość często była niezgodność w zamówieniu typu rezygnacja ze składnika po czym okazywało się że on jest. Druga sprawa to przypalona pizza. Ja jestem wyrozumiała rozumiem trafiło się raz drugi trzeci ale po czwartym razie gdzie była tak spalona że połowę trzeba było wyrzucić i do tego dostałam zatrucia, że dopóki nie zmieni się pozzerman to tam nie wrócę.

Dziękujemy, PaulinaW222
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PawelKaczmarczyk, Właściciel, Restauracja PrimoOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Opisana sytuacja nigdy nie powinna sie zdarzyć, dlatego bardzo za nią przepraszam. Proszę o kontakt prywatny w celu ustalenia szczegółów.
Paweł Kaczmarczyk, właściciel restauracji.
opinie@primopizza.pl

Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem jadłem, piłem. Polecam, fajne miejsce dla każdego małego i dużego. Jest oki‍♂️

Dziękujemy, darekost2
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra kuchnia, miła obsługa, polecam na imprezy rodzinne jak i kolację we dwoje. Warto odwiedzić to miejsce w Ostrowcu!

Dziękujemy, 33karol33
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PawelKaczmarczyk, Właściciel, Restauracja PrimoOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziekujemy za Twoją wizytę. Zobacz co nowego przygotowaliśmy w naszej ofercie.

Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Ostatni zorganizowałyśmy tam wieczór panieński było super dzięki pani Oli która zrobiła super tematyczną pizze oraz super tu muszę podkreślić dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze pani Eweliny dziękujemy bardzo.

Dziękujemy, Karolina G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PawelKaczmarczyk, Właściciel, Restauracja PrimoOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2019

Dziękuję za Twoją wizytę w naszej restauracji. Zapraszamy ponownie :)

Restauracja Primo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bałtów, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Primo? Podziel się wrażeniami!