“Niesmacznie, brudno”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Conieco Restauracja
Zrecenzowano 14 października 2013

Po prostu nie warto tam iść, niesmacznie, drogo i brudno. Nie polecam. Szkoda,że nie wykorzystali,że mają tak dobrze położony lokal.

Termin wizyty: lipiec 2013
Dziękujemy, Edyta G

Zrecenzowano 30 sierpnia 2013

Co jakiś czas ( co dwa trzy lata) wpadam tam mając nadzieję, że coś się zmieniło i może tym razem trafię na coś smacznego. Zwłaszcza gdy śpiesząc się chciałabym szybko coś zjeść za rozsądną cenę. Niestety hamburgery są ohydne, nie wiem co to za obrzydliwy sos jest do nich dodawany. Stoły nie są zbyt czyste. Obsługa - to różnie bywa. Nie polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2012
Dziękujemy, ariana251