“dzisiaj było średnio.”

Karczma Opolska Strzecha
Nr 16 wśród 158 Restauracje (Opole)

Bardzo lubimy tu jeść.Najlepsze na opolszczyźnie pierogi z kapustą.Szkoda,że ktoś wpadł na pomysł smażenia pierogów w głębokim tłuszczu.To pomyłka.Odsmażone na maśle ,to było to.Wróćcie do starych praktyk.

Dziękujemy, krystyna28

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uczciwy stosunek ceny do jakości, na powitanie czekadelko pieczywo ze smalcem. Mimo wizyty w niedzielę i dużej liczby gości czas oczekiwanie na 2 danie ok 15 minut, miła obsługa. Jedzenie bez zastrzeżeń, smaczne.

Dziękujemy, Aleksandra P
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Byliśmy dziś z żona na obiedzie. Zamówiliśmy placek po zbójnicku orać paluszki rybne. Niestety paluszki były nieświeże o czy poinformowaliśmy kelnera. Zabrał danie bez wyjaśnień. W czasie zapłaty doliczono nam te zepsute paluszki. Poprosiliśmy o rozmowę z kierownikiem, którym okazał się „lider” kelnerów. Stwierdził, że zjadł po mojej żonie i nic mu nie było. Argumentacja wydaje się irracjonalna ale faktycznie tak to podsumował. Ostatecznie z łaska odliczył danie z rachunku. Prośba do właściciela o szkolenie dla obsługi. Dodatkowo ten sam „lider” tanio, i głośno podrywał panie przy sąsiednim stoliku czego goście nie powinni być świadkiem. Generalnie nieprofesjonalne, przaśne podejście. Dwie gwiazdki za dobry placek po zbójnicku.

1  Dziękujemy, Jurkop
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, wręcz wyśmienite. Jedzenie szybko przyrządzone, estetycznie podane w bardzo ładnej sali. Jest jednak małe ale. Obsługa „zaciągnięta” i to tyle.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, lord_nox
Zrecenzowano 3 marca 2019

Obsługa świetna, jedzenie bardzo smaczne, a ceny umiarkowane. Restauracja zrobiła wielkie wrażenie na moim gościu z Japonii.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, kanclerz_rc

Karczma Opolska Strzecha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Opolska Strzecha? Podziel się wrażeniami!