“Pyszne”

Bombilla Tapas Bar & Restaurant
Nr 35 wśród 152 Restauracje (Opole)
Zrecenzowano 15 lutego 2019

Super miejsce w centrum Opola. Swietna obsluga i jedzeinie przepyszne. Polecamy kazdemy, kto chce sie zrelaksowac w innej niz normalnie atmosferze!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Cheetah2712

Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się ze znajomymi na steka i musze przyznać,że był to jeden z lepszych t-bone jakie miałem przyjemność jeść. Do tego butelka wytrawnego hiszpańskiego wina i można żyć!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, HedonistaPL
Zrecenzowano 28 czerwca 2018

Do Bombilli trafiliśmy przypadkiem i od razu przypadła nam do gustu. Przepyszne tapas - szczególnie kalmary i stynki. Duży wybór alkoholi, dań głównych, przepyszne piwo. Ceny jak na Rynek dobre. Bardzo fajny ogródek, idealny na spotkanie ze znajomymi. Obługa świetnia - nienachalna. Lokal wewnątrz przyjemny. Jedyne, do czego można się przyczepić, to rodzaj muzyki. Z głośników zamiast radiowej trzaskanki mogłaby popłynać piękna iberyjska składanka - wtedy byłoby 10/10.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Triparta
Zrecenzowano 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemna miejscówka, żeby usiąść i rozkoszować się winem lub drinkiem (również spoza karty) oraz zakąsić to dobrym tapasem lub dwoma.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, katrina0991
Zrecenzowano 2 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Extra miejsce. Pyszne jedzenie, dobre piwko, w karcie widziałem dość duży wybór alkoholi. Fajne miejsce dla osoby głodnej jak i dla chcącej spędzić fajnie czas w centrum Opola. Dałem cztery tylko za czas oczekiwania na zamówienie. Gdyby nie to mocne 5!!
Polecam!!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, RobertI1470

Bombilla Tapas Bar & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Bombilla Tapas Bar & Restaurant? Podziel się wrażeniami!