“Bardzo dobre piwo”
Restauracja 4Bas — recenzja - ZAMKNIĘTE

Restauracja 4Bas
Zrecenzowano 28 maja 2018

Spory wybór czeskiego piwa. Przetestowałem kilka i bardzo mi smakowały. Ceny raczej wysokie ale za dobre piwo można zapłacić te 8 zł (0,5 litra). Jedzenie również bardzo dobre i porcje obfite. Mały minus za obsługę. Dość długi czas oczekiwania na kartę. Przez kilka minut nikt z obsługi nie wychodził na ogródek i po prostu chyba nie zauważył że przyszliśmy. Dopiero gdy kelnerka roznosiła potrawy do innych stolików zostaliśmy zauważeni. Później już zdecydowanie lepiej i wszystko wydawane dość szybko.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, marcinbvb

Zrecenzowano 26 marca 2018

Rewelacyjne policzki wołowe oraz wołowina z knedlikami i zasmażana kapustą!Świetny smak! Obsługa miła ale niestety z niedostateczną wiedzą na temat wina.Grzaniec miał być wytrawny a był słodki....Nie bardzo pani wiedziała dlaczego.Ostatecznie okazało się że to ,,specjalna kompozycja "i jest słodzone miodem.

Termin wizyty: marzec 2018
1  Dziękujemy, Róża L
Zrecenzowano 14 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Całkiem przyjemna wizyta, dobre jedzenie i piwo, miła obsługa.
Na przystawkę polecam "Kwartet 4Bas" (11 zł). Cztery różne kanapeczki podane z golonką, kaszanką z cebulką, karczkiem z sosem tatarskim oraz smażoną kiełbasą krakowską i serem. Różne smaki idealne jako przekąska do piwa lub zachęta przed daniem głównym.
Przepyszna zupa gulaszowa z baraniną (14 zł). Duża porcja, spore kawałki mięsa, można się najeść. Dodatkowo starannie przystrojona kwiatami i listkami roślin, jak z resztą wszystkie dania.
Równie dobry (chociaż według mnie najsłabsza pozycja) był dorsz w cieście piwnym podany z surówką z kiszonej kapusty I pieczonymi ziemniakami (33 zł).
Do wyboru piwa skusiła mnie ciekawa etykieta. Sir Bebok (14 zł) okazał się doskonałym wyborem. Ciemne, słodkawe, z delikatnym kawowym aromatem, idealne.

Termin wizyty: październik 2017
2  Dziękujemy, nanatetama
Zrecenzowano 11 listopada 2017

Bardzo miła obsługa i z uśmiechem. Do tego sprawna i zainteresowana klientem. Porcje są warte swojej ceny a piwo smaczne

Termin wizyty: listopad 2017
2  Dziękujemy, drAlexPreusse
Zrecenzowano 16 października 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa zaangażowana, sprawna i uprzejma. Kucharz zrobił swoje i wszystkim smakowało. Wnetrze przyjemne. Polecam

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, Pawel P