“Klasa!”
Hamburg — recenzja

Hamburg
Nr 4 wśród 158 Restauracje (Opole)
Kuchnie: Amerykańska, Zupy
Opis: Mały lokal w centrum miasta. Widziałeś takie już nie raz w filmach lub na żywo w Berlinie, Londynie czy Paryżu. Ciasno, ale przyjemnie. Minimalistyczy wystrój. Sympatyczna obsługa, która chętnie zamieni z każdym dwa słowa. Atmosfera przyjemna dla każdego bez względu na wiek czy płeć. Najmilsze jednak przychodzi ok. 15 min po złożeniu zamówienia: jedzenie, głównie burgery w wersji mięsnej lub wegetariańskiej. Jedna zupa dnia z amerykańskim rodowodem, trzy sałatki oraz prawdziwe belgijskie frytki smażone na tłuszczu wołowym. Wszystko codziennie na świeżo. Z pasji do dobrego jedzenia i street foodu.

Zdecydowanie najlepszy burger w mieście. Pyszna maślana bułka, 180 gram wołowiny, świeże dodatki, ciekawe kompozycje. Do tego właściciele jeszcze nie zwariowali i nie sprzedają burgerów po 30 zł a za około 18. Dla mnie Hamburg spełnia wszystkie kryteria żeby być najlepszą burgerownia w Opolu. Polecam

Dziękujemy, 531rafa_l

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Ostatnio lokal odwiedziłam w lutym i byłam zachwycona. Po kilku miesiącach chciałam sprawdzić czy jakość jest ta sama, wybrałam się ze znajomymi z poza Opola zachwalając że hamburgery są tu wyśmienite... rany jak ja żałuje że nie jadam tu częściej! :D obiecuje poprawę! Jakość i smak mięsa zadowolą i zaskoczą miłośników wołowiny. Opis na stronie internetowej to nie chwyt marketingowy,składniki są naprawdę bardzo dobrej jakości, przekłada się to na całość smaku! kompozycja smakowa w FATBOY z bekonem i jajkiem sadzonym rewelacja! Znajomi są zachwyceni, nigdy nie jedli lepszych! Jeśli szukacie w Opolu uczciwego w jakość i pełnego smaku posiłku Hamburg :) cena od 15-22zł

1  Dziękujemy, bezsciemy
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Niewielka knajpka, wręcz bardzo mała. Prosty, przejrzysty wybór. Burgery spore, podawane owinięte w papier. Wybrałem burgera miesiąca Sierpień 2019 - z krewetkami (wystarczająca ilość). Był bardzo smaczny. Dodatkowo można zamówić frytki.

1  Dziękujemy, Grzeegorz
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najkrócej. Mój Syn po zjedzeniu burgera orzekł że już nigdy do maca ani kfc. To chyba starczy. Zdecydowanie polecamy. Bardziej przyjezdnym bo Opolanie znają te jakość.

1  Dziękujemy, marcint2019
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Nie jestem jakimś tam smakoszem fast foodów i staram omijać je z daleka ale....
Hamburg w Opolu to hamburgery na najwyższym poziomie,bardzo duże,sycące i pyszne.!!! Jadłem hamburgera BBQ wołowina z bekonem,serem,pikle,rukolą... mniam mniam.Polecam wszystkim!!!

1  Dziękujemy, MimkazOpola

Hamburg — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hamburg? Podziel się wrażeniami!