“Dobre burgery”
Hamburg — recenzja

Hamburg
Nr 4 wśród 152 Restauracje (Opole)
Kuchnie: Amerykańska, Zupy
Opis: Mały lokal w centrum miasta. Widziałeś takie już nie raz w filmach lub na żywo w Berlinie, Londynie czy Paryżu. Ciasno, ale przyjemnie. Minimalistyczy wystrój. Sympatyczna obsługa, która chętnie zamieni z każdym dwa słowa. Atmosfera przyjemna dla każdego bez względu na wiek czy płeć. Najmilsze jednak przychodzi ok. 15 min po złożeniu zamówienia: jedzenie, głównie burgery w wersji mięsnej lub wegetariańskiej. Jedna zupa dnia z amerykańskim rodowodem, trzy sałatki oraz prawdziwe belgijskie frytki smażone na tłuszczu wołowym. Wszystko codziennie na świeżo. Z pasji do dobrego jedzenia i street foodu.
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lubię wpadać do Hamburga na szybki obiad, raz zdarzyło mi się czekać 20 minut w porze lunchowej - i jeszcze usłyszałam przeprosiny od obsługi :)
Burgery soczyste, o ciekawym smaku, bułka maślana też do przeciętnych nie należy. Mój ulubieniec to zdecydowanie meksykański Gringo. Ceny w porównaniu z innymi burgerowniami w mieście bardzo konkurencyjne.
Obsługa zawsze sympatyczna!

Dziękujemy, Izabela K

Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne burgery....
Wielu probowałem, i to jest na pewno top of the top!!!!!
Mam knajpke wloska i doceniam dbałość o jakość produktów!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, polskagrupaprasowa
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem wegetarianka, takze jem tylko hmburgery bezmięsne. W Hamburgu mamy dużo opcji hamburgerow wege! Polecam :) mogliby może wymyśleć więcej kotletów wege, z różnych kasz i z różnymi dodatkami, jakieś rodzaje serów zamiast mięsa dorzucić, ale i tak jestem zadowolona, polecam :) (cena burgerow wege mogłaby też być troszke niższa niż normalna)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, aneczkaja
Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hamburg to chyba pierwsze miejsce w Opolu, w którym można było zjeść burgera z prawdziwego zdarzenia. Sam lokal jest malutki i pomieści z kilku gości. Co do hamburgerów to właściciele twierdzą, że mięso jest przygotpwywane każdego dnia i często jeszcze przed zamknięciem nie ma mięsa i mozemy obejść się smakiem. W menu znajduje się kilka wariacji na temat burgerów.
Wybrałem jedną z mozliwosci w zestawie z frytkami i napojem. Wszystko smakowało i było takie jak być powinno. Prawdziwy hamburger! Polecam wstąpić

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, ml1389
Zrecenzowano 3 lutego 2019

Byłam ze znajomymi zachęcona pozytywnymi opiniami. Gatunek mięsa oraz metoda jego dojrzewania, którą opisują właściciele na stronie mają 100% odzwierciedlenie w smaku !!! przyprawiona samą solą i pieprzem jest sama w sobie przepyszna, nigdy nie jadłam tak soczystej i kruchej wołowiny! dobór smakowy składników jest idealny! Z całą pewnością to najlepsze hamburgery w mieście i na moim życiowym koncie :)
Z minusów- fatalne w smaku frytki- myślę zwykłe frytasy ze świeżo obranych ziemniaków byłyby lepsze... no i nieszczęsna obsługa, która psuje klimat miłego miejsca
zdecydowanie polecam !!! wrócę wkrótce :D

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, bezsciemy

Hamburg — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hamburg? Podziel się wrażeniami!