“Zasłużona ocena”
Kofeina 2.0 — recenzja

Kofeina 2.0
Nr 22 wśród 158 Restauracje (Opole)
Kuchnie: Kawiarnia, Bar piwny
Opis: Kofeina 2.0 to prężnie rozwijająca się klubokawiarnia w centrum Opola. Idealne miejsce na całodzienny chillout. Można tu zjeść śniadanie ( omlety, jajecznice, talerze śniadaniowe, tosty, kanapki), wypić kawę segmentu Speciality parzoną metodami alternatywnymi, zjeść smaczny lunch lub obiad (burgery, makarony sałatki), napić się niszowego piwa ( ok 50 butelek do wyboru i 4 krany).

Tę restaurację znalazłem na Tripadvisorze i specjalnie szedłem do niej ze 20 minut piechotą z dworca. Nie zawiodłem się, było warto. Miła i nie nachalna obsługa, przestronne wnętrze, kilka sal, ogólnie fajny klimat. Dobre jedzenie, estetycznie podawane - polecam ramen i wspaniałe ciasta. Miejsce cieszy się dużym powodzeniem co jest dowodem na to, że ludzie szybko się przyzwyczajają do dobrego. Polecam.

Dziękujemy, PanPoziomka

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kofeina 2.0 miała zawsze dobre oceny a ich burgery miesiąca były dość popularne na mieście. Sprawdziłem klasyka (22 zl) oraz właśnie burgera miesiąca z sosem jalapeno, chorizo, ogórkiem konserwowym i zielskiem w zestawie z pysznymi ziemniaczkami (27 zl). Bardzo dobry, nie warto brać klasyka w sumie. Mięsko pyszne, dobrze doprawione, sam wybierzesz stopień wysmazenia. Do tego spory wybór browarow niszowych. Super miejsce!

Dziękujemy, 531rafa_l
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kofeina, Właściciel, Kofeina 2.0Odpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za opinie, zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Brunch w tym roku co najmniej śmieszny. Będąc o godzinie 12:30 (do 13 trwa) można zapomnieć o tym, że posmaruje się chleb masłem. Dodatkowo kasjer nie raczy nawet poinformować co jest w cenie, człowiek nie mający dostępu do facebooka w życiu nie dowie się, że np. za jajecznice nie trzeba dopłacać. Ogólnie podsumowując można wyrazić opinie tylko jednym słowem. Żałosne.

Dziękujemy, Daniel S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kofeina, Kierownik, Kofeina 2.0Odpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Dzień dobry, w ten dzień mieliśmy bardzo dużo gości, nie wszystkiego upilnowaliśmy, brunch to bardzo duże wydarzenie, przy którym mamy mnóstwo pracy. Wiemy gdzie popełniliśmy błąd, taka sytuacja już się nie powtórzy. Liczymy że dostaniemy jeszcze jedną szansę, zapraszamy.

Zrecenzowano 19 maja 2019

To nasz kolejny lokal do przetestowania hamburgerów :) Nasz wybór padł na pozycję z jajkiem oraz bekonem żeby mieć porównanie z innymi lokalami oraz hamburger miesiąca - w tym przypadku z piersią kurczaka, szparagami i sosem holenderskim. Podane do zestawu frytki to nic innego jak pokrojone w 1cm słupki ziemniaki za co ogromny plus!!! bułkę wolę w innej hamburgerowni ale to kwestia gustu. Całość podana szybko mimo dużej liczby gości, bardzo smacznie, przemiła obsługa, bardzo urokliwe miejsce polecam :)

Dziękujemy, bezsciemy

Bardzo nam miło, dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Kompetentna i miła obsługa, smaczna kawa, ciekawy wystrój i fajna atmosfera. Polecam wszystkim kawoszom.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, N1312IXmonikak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kofeina, Kierownik, Kofeina 2.0Odpowiedź udzielona 8 lutego 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i odwiedziny, zapraszamy ponownie!

Kofeina 2.0 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Kofeina 2.0? Podziel się wrażeniami!