“Lipa”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 12 wśród 158 Restauracje (Opole)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to moja pierwsza negatywna recenzja lokal jako lokal ok
Obsługa klienta daje dużo do życzenia
Jak, również jedzenie
sałatka ze starą sałatą oraz starymi pomidorami
Barszcz czerwony z krokietem lichy oczywiście czas oczekiwania 1h i to jeszcze pomyłka
Łaskawie Pani manager postawiła napoje free

Dziękujemy, 626mariuszm

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pychotka! Jeden z lepszych chłodników ☺️ cenowo bardzo przyjemnie, człowiek dobrze zje i wyjdzie nadal z ciężkim portfelem :) wystrój piękny! Godny zwrócenia uwagi :)

Dziękujemy, 57weronikaw
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Bardzo pyszne naleśniki jedliśmy w Manekinie.Wytrawne naprawdę pyszne.Szybka obsługa ,na jedzenie nie trzeba było długo czekać .Wystrój lokalu bardzo ładny.Ogólnie polecam i napewno tam wrócę

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Ewelina R
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Dobre jedzenie. Duży wybór naleśników i makaronów naleśnikowych. Obsługa ok. Czasami długo się czeka, ale to ze względu na tłumy klientów.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Manekin nie jest wybitna restauracja, ale też nie zasługuje na niskie oceny. Jest to po prostu ładnie urządzona restauracja z bogatym menu opartym na nalesnikach. Czy to tagliatelle czy lasagne, wszystko to naleśniki. Ceny są bardzo przystępne A obsługa mimo tłumów klientów daje sobie radę. Polecam, może nie na rocznicę ślubu , ale na obiad na pewno!

Dziękujemy, 531rafa_l

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!