Opole

“Cały czas świetnie”
Restauracja Radiowa — recenzja

Restauracja Radiowa
Nr 32 wśród 158 Restauracje (Opole)
Kuchnie: Włoska, Polska, Środkowoeuropejska
Zrecenzowano 6 września 2019

Radiową odwiedzam co jakiś czas i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Zawsze miła obsługa i zawsze smaczne jedzenie. Do tego duży, zielony, ogrodzony i przyjazny dzieciom ogródek. W słoneczne dni jedno z najlepszych miejsc restauracyjnych w Opolu! Zawsze chętnie tu wracałem i z pewnością wracać będę kolejne razy...

Dziękujemy, ml1389

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy w lokalu spotkanie firmowe, w luźnej atmosferze. Jedzenie bardzo smaczne. Duży wybór menu. Porcje również spore. Alkohol na miejscu. Bardzo w porządku

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie niezłe, ale nie powala, poza tym super ogródek , miła obsługa .każdy z nas wziął coś innego , sałatki były dobre, placki ziemniaczane świerzo smażone, nieźle sosy, ale całość tylko dobra .

Dziękujemy, 399dariuszk
Zrecenzowano 17 maja 2019

W sobote poznym wieczorem glodni szukalismy restauracji ktora pomimo poznej pory "da" cos do zjedzenia .W kilku lokalach stwierdzono ,ze juz za pozno ,wiec nie mielismy nadziei,ze w Radiowej nas przyjma .Ze zdziwieniem uslyszelismy ze mozemy jeszcze zamowic .Jeszcze wieksze zdziwienie nas ogarnelo jak wjechaly na stol zamowione dania.Pyszne!Jakosc , smak i cena .Do tego mila obsluga.Polecam!!

1  Dziękujemy, dododede
Zrecenzowano 5 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój bez szału. W końcu w radiu wygląd mniej się liczy ;-) Ale za to jedzenie rewelacja. Od szefa kuchni na przystawkę paszteciki przesmaczne. Główne danie też niczego sobie: drób ze szpinakiem, suszonymi pomidorami a do tego pyszna sałatka z sosem miodowo-musztardowym. Warte też polecenia roku. Dobrze wyglądają i smakują.

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, obywatelGC

Restauracja Radiowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Radiowa? Podziel się wrażeniami!