“Reset”
Maska Pub Restauracja — recenzja

Maska Pub Restauracja
Nr 11 wśród 152 Restauracje (Opole)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z klasa. Czuc tam ducha dobrej zabawy. Zjedliamy tylko deske serow ale za to wypilismy morze alkoholu. Servis na najwyzszym poziomie Miejsce z dusza

Dziękujemy, jeziorex

Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Moje ulubiona miejsce w moim mieści. Za obsługę ,za klimat,za pyszne jedzenie i za to ,że jest!!! Polecam

Dziękujemy, KASIAREJDYCH
Zrecenzowano 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Sałatka w stylu tajskim z wołowina na 4. Dania główne:
a) pstrąg dobry, niestety pieczone ziemniaki nie wyglądały apetycznie (tłuste), warto zamienić na warzywa!
b) żeberka - smaczne jednak w sosie wyczuwalny posmak (ketchup), sałatka w secie smaczna.
Miły wystrój i obsługa....

Dziękujemy, 506zbigniewc
Zrecenzowano 7 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne dania. Tym razem zjedliśmy comber z daniela oraz pieczonego pstrąga. Porcje odpowiednio duże i smaczne. Mężowi lekko nie odpowiadał sos z jałowca, który był podany do comberu.
Na deser rewelacyjne śliwki pod kruszonką (zdrowa z musli i rodzynkami).
Obsługa bardzo miła pomogła nam z wniesieniem wózka dziecięcego.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Moirrey M
Zrecenzowano 4 listopada 2018

Niezbyt smaczne jedzenie,mały wybór potraw.Wnętrze trąci czasami komuny.W samym rynku według mnie taka restauracja niezbyt zachęca do wejścia.Drugi raz już tam nie wstąpimy.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Iwona S

Maska Pub Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Maska Pub Restauracja? Podziel się wrażeniami!