“Rewelacja!”
Maska Pub Restauracja — recenzja

Maska Pub Restauracja
Nr 11 wśród 150 Restauracje (Opole)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne dania. Tym razem zjedliśmy comber z daniela oraz pieczonego pstrąga. Porcje odpowiednio duże i smaczne. Mężowi lekko nie odpowiadał sos z jałowca, który był podany do comberu.
Na deser rewelacyjne śliwki pod kruszonką (zdrowa z musli i rodzynkami).
Obsługa bardzo miła pomogła nam z wniesieniem wózka dziecięcego.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Moirrey M

Zrecenzowano 4 listopada 2018

Niezbyt smaczne jedzenie,mały wybór potraw.Wnętrze trąci czasami komuny.W samym rynku według mnie taka restauracja niezbyt zachęca do wejścia.Drugi raz już tam nie wstąpimy.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Iwona S
Zrecenzowano 28 października 2018

Jedna z wielu restauracji znajdujących się w rynku, ale chyba najbardziej zachęcająca do wejścia. Przytulne wnętrza, miła obsługa i dobre jedzenie. Polecam stek oraz roladę z szynki - bardzo dobre.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, artemi57
Zrecenzowano 21 października 2018

Drinki alkoholowe i bezalkoholowe bardzo dobre.Tosty i sałatki również. Obsługa wspaniała Lokal bardzo klimatyczny, chociaż troszkę wymagał y odświeżenia. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Aipio
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc na Rynku w Opolu na pewno warto w tym miejscu zjeść. Ceny są przystępne a porcje idealne. W części restauracyjnej kilka przytulnych stolików, szeroki wybór dań i win.
Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, SergiuszWachowiak

Maska Pub Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Maska Pub Restauracja? Podziel się wrażeniami!