“Ciekawe miejsce z klimatem”
Maska Pub Restauracja — recenzja

Maska Pub Restauracja
Nr 11 wśród 152 Restauracje (Opole)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc na Rynku w Opolu na pewno warto w tym miejscu zjeść. Ceny są przystępne a porcje idealne. W części restauracyjnej kilka przytulnych stolików, szeroki wybór dań i win.
Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, SergiuszWachowiak

Zrecenzowano 6 września 2018

Miła obsługa, dobre jedzenie, smaczne piwko. Restauracja ma super położenie w samym centrum miasta . Gorąco polecam :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Studiuma
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

W tym miejscu byłam dwukrotnie - za pierwszym razem jedzenie było tak niesmaczne, że jedynym wyjściem była zmiana lokalu. Postanowiłam dać drugą szansę - było tragicznie. Obsługa kelnerska na bardzo niskim poziomie. Czas oczekiwania na kelnerkę z menu to ok. 20 minut. Ceny są niewspółmierne z jakością. Niestety, trzeci raz już nie zaryzykuję i nie odwiedzę Maski.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Triparta
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie czołówka opolskich restauracji i pubów. Dania dnia proponowane przez szefów kuchni różnorodne,co piątek ryba. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miła obsługa i rzetelny serwis.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, gighul
Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Do tej restauracji trafiliśmy zachęceni opiniami z tripasvisor. I jeszcze nigdy opinie tak nas nie zawiodły. Najgorsze były pierogi z kapustą i grzybami które były ostre i smakowały jakaś dziwna przyprawa. Nigdy nie jadłam takich pierogów nawet w najtańszych budkach. Pierogi ruskie nie były nie dobre ale nikt nie miał ochoty dokończyć swojej porcji bo były po prostu nijakie. Zamówiliśmy też makaron który był oblany oliwa z oliwek a sól go nie dotknęła. Jedynym poprawnym daniem był placek Po węgiersku. Obsługa była w porządku. Nigdy tu nie wrócimy.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna W

Maska Pub Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Maska Pub Restauracja? Podziel się wrażeniami!