“Porażka”
Maska Pub Restauracja — recenzja

Maska Pub Restauracja
Nr 11 wśród 152 Restauracje (Opole)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

W tym miejscu byłam dwukrotnie - za pierwszym razem jedzenie było tak niesmaczne, że jedynym wyjściem była zmiana lokalu. Postanowiłam dać drugą szansę - było tragicznie. Obsługa kelnerska na bardzo niskim poziomie. Czas oczekiwania na kelnerkę z menu to ok. 20 minut. Ceny są niewspółmierne z jakością. Niestety, trzeci raz już nie zaryzykuję i nie odwiedzę Maski.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Triparta

Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie czołówka opolskich restauracji i pubów. Dania dnia proponowane przez szefów kuchni różnorodne,co piątek ryba. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miła obsługa i rzetelny serwis.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, gighul
Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Do tej restauracji trafiliśmy zachęceni opiniami z tripasvisor. I jeszcze nigdy opinie tak nas nie zawiodły. Najgorsze były pierogi z kapustą i grzybami które były ostre i smakowały jakaś dziwna przyprawa. Nigdy nie jadłam takich pierogów nawet w najtańszych budkach. Pierogi ruskie nie były nie dobre ale nikt nie miał ochoty dokończyć swojej porcji bo były po prostu nijakie. Zamówiliśmy też makaron który był oblany oliwa z oliwek a sól go nie dotknęła. Jedynym poprawnym daniem był placek Po węgiersku. Obsługa była w porządku. Nigdy tu nie wrócimy.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano 6 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Kiedy mieszkałem w Opolu codziennie z wypiekami na twarzy śledzilem nowe propozycje dwudaniowego lunchu. Potem miejsce zostało chyba zamknięte, ale cieszę się, że wrociliscie. Nieraz jadlem najlepsza carbonnare pod słońcem właśnie u Was. Lunche takie, że głowa mała, do dzisiaj pamiętam zupe krem z pieczonych buraków i kozim serem. Jak tylko będę w Opolu to idę na lunch. I obsługa, tak właśnie się wyznacza trendy, reszta lokali może się od Was uczyć. Bardzo polecam, szkoda, że nie mogę dać 6!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 268kamilz
Zrecenzowano 10 maja 2018

Jako osoba pojedyncza odrazu niemile widziana.Za maly utarg.Masa a nie klasa niestety.Hodze do maski od 30lat ,to co tam sie dzieje to koniec.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Raimund P

Maska Pub Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Maska Pub Restauracja? Podziel się wrażeniami!