Hotel położony w centralnej części Opola, mimo to panuje tu spokój i cisza. Pokoje czyste, wygodne łóżka, bardzo miła i pomocna obsługa. Wifi działa bardzo sprawnie. W pokoju standardowo woda, kawa i herbata, zaś na piętrze dostępny lód w kostkach. Śniadania rewelacyjne, różnorodne i bardzo smaczne- każdy znajdzie coś dla siebie. Szczerze polecam!

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mateusz15w40
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel z pewnością nie zasługuje na miano czterech gwiazdek. Począwszy od czystości- nie wiem co to za perfumowany, trudny do zniesienia zapach, którego nie sposób pozbyć się nawet po otwarciu okna, nieświeże pokrycia łóżka, popękane infrastruktura w łazience po powyginane widelce w restauracji. Dodatkowo bardzo niemila obsługa na recepcji, żądająca zupełnie niepotrzebnych danych osobowych. Nigdy więcej...!

1  Dziękujemy, Halszka J
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Hotel godny polecenia. Profesjonalna obsługa na każdy etapie kontaktu z klientem. Czysty pokój i łazienka, b. dobrze wyposażone (jak dla mnie ogromny plus za duże kubki na herbatę !!), b. dobre śniadania z wyborem dla każdego (widać kuchnię od kuchni, dla mnie na plus :) . Bardzo dobra lokalizacja i miła niespodzianka w postaci powitalnego drinka :)

Dziękujemy, Katarzyna J
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Zachęciła nas do odwiedzenia tego hotelu jego lokalizacja, w samym centrum, bardzo blisko do starówki, restauracji, kafejek, Smaczne, urozmaicone śniadanie, duży wybór dodatków, owoców, sałatek, przyjemny klimatyczny bar, miły personel. Polecam
Jedynym minusem to trochę brak dbałości o wygląd łazienki, ponieważ biegały po podłodze srebrzyki-rybiki, drzwi łazienki rozklejone od wody, wygląda to bardzo nieestetycznie jak na hotel 4*, Warto pochylić sie nad tym problemem.

Dziękujemy, Jaieq24
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak jest możliwość to zatrzymuje się w hotelach tej sieci. Po pierwsze super śniadania, duże, czyste i wygodne pokoje oraz ( poza Poznaniem w okresie targów) umiarkowana cena. W Opolu jest również bezproblemowy parking. Lokalizacja tuż obok starego miasta.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, maciejpieniazek72