Zauwa偶yli艣my, 偶e u偶ywasz nieobs艂ugiwanej przegl膮darki. Witryna TripAdvisor mo偶e nie by膰 wy艣wietlana poprawnie.Obs艂ugiwane s膮 nast臋puj膮ce przegl膮darki:
Oceny podr贸偶nych
Typ podr贸偶nego
J臋zykWszystkie j臋zyki
Wi臋cej j臋zyk贸w
Oceny podr贸偶nych
Zobacz opinie podr贸偶nych:
2 z 7 w艣r贸d 130 recenzji
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019

艢wietne miejsce do wypoczynku oraz spotka艅 biznesowych . Restauracja na najwy偶szym poziomie obs艂uga hotelu perfekcyjna bardzo ciekawe wyszukane menu . Bardzo du偶a dba艂o艣膰 o potrzeby go艣ci . Pok贸j czysty nowoczesny obs艂uga nienaganna . Polecam :)

Termin pobytu: maj 2018
Dzi臋kujemy, Marek K
Ta recenzja jest prywatn膮 opini膮 cz艂onka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 10 marca 2019 z urz膮dze艅 przeno艣nych

Piwko szalona cena ale ujdzie .Polecam.Pokoje czyste bardzo mi艂a.i.pomocna obs艂uga 艣niadania bardzo smaczne og贸lnie warto odwiedzi膰 ,to miejsce.Duzy plus za paroweczki mniam .Parking przed hotelem nie za du偶y ale miejsce si臋 znajdzie .

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podr贸偶y: Podr贸偶 s艂u偶bowa
Dzi臋kujemy, Kamil Z
Zrecenzowano: 28 pa藕dziernika 2018

Bardzo 艂adny hotel, po艂o偶ony w super miejscu nad kana艂em, w艣r贸d du偶ej ilo艣ci zieleni, blisko do rynku i innych ciekawych miejsc zwi膮zanych z Opolem. Dwa parkingi, jeden zewn臋trzny a drugi podziemny, szkoda tylko 偶e w tym hotelu jak i w innych ka偶膮 sobie sporo za nie p艂aci膰, dobrze 偶e za wind臋 nie pobieraj膮 op艂at. Pok贸j 艂adny,ale... to napisz臋 p贸藕niej, w miar臋 du偶y, 艂azienka r贸wnie偶 du偶a, ze wszystkimi dodatkami, czysto, pachn膮co. 艢niadania wy艣mienite, jest w czym wybiera膰, obs艂uga dobra tylko troch臋 "smutna" reszta w normie.
A teraz troch臋 krytyki. Przyjechali艣my troch臋 wcze艣niej, raptem 1/2 godziny, a pani na recepcji do mnie z pretensjami dlaczego tak wcze艣nie si臋 zjawi艂em, skoro nie ma jeszcze 14 i s膮 go艣cie hotelowi [zaraz, przecie偶 doba trwa do 12, o co chodzi ?] i 偶e musz臋 czeka膰, nst gdzie zaparkowa艂em, bo b臋d臋 musia艂 chyba odjecha膰 z tego miejsca, a miejsc wolnych by艂o kilka i nie trzeba robi膰 wcze艣niejszej rezerwacji. Dopiero po kilku minutowej wymianie zda艅 pani raczy艂a mnie zameldowa膰, co艣 nie halo. W pokoju odstaj膮ca aluminiowa listwa naro偶na,艣ciany brudne, a w 艂azience nie domykaj膮ce si臋 drzwi od kabiny prysznicowej i wylewaj膮ca si臋 woda. Troch臋 szkoda, bo takie rzeczy jednak 藕le wp艂ywaj膮 na wizerunek hotelu. Ja na pewno tutaj, ju偶 si臋 nie zatrzymam, a szkoda bo miejsce jest bardzo dobre.

Wskaz贸wka dotycz膮ca pokoi: Cichsze pokoje znajduj膮 si臋 od podw贸rka
  • Typ podr贸偶y: Podr贸偶 z ukochan膮 osob膮
    • Czysto艣膰
    • Obs艂uga
Dzi臋kujemy, artemi57
Zrecenzowano: 26 wrze艣nia 2018 z urz膮dze艅 przeno艣nych

Poza miejscem gdzie si臋 bierze prysznic (nie do ko艅ca czysto w mojej ocenie) wszystko na bardzo dobrym poziomie. Bardzo dobre 艣niadanie. Bardzo dobre po艂o偶enie. Pok贸j czysty i 艂adny. Parking bezpieczny ale p艂atny. Hotel godny polecenia.

Typ podr贸偶y: Podr贸偶 s艂u偶bowa
Dzi臋kujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 15 wrze艣nia 2018 z urz膮dze艅 przeno艣nych

Niby super hotel, ale diabe艂 jak zwykle tkwi w szczeg贸艂ach. I tu jest niestety s艂abo. Zepsuty prysznic (naprawiony po kilkukrotnych pr贸bach), nieszczelne drzwi prysznicowe i zalewana 艂azienka. Nie posprz膮tany pok贸j, nieumyte fili偶anki, ekspres i szklanki u偶ywane poprzedniego dnia. Odrapane 艣ciany, niedzia艂aj膮ca lampka, z kran贸w leci ledwo ledwo, itd... Jednym s艂owem niezadbany. Jak dla mnie 4* tylko na poz贸r. Restauracja i 艣niadanie na plus.

Typ podr贸偶y: Podr贸偶 z rodzin膮
Dzi臋kujemy, wojciechs898