Zrecenzowano: 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Piwko szalona cena ale ujdzie .Polecam.Pokoje czyste bardzo miła.i.pomocna obsługa śniadania bardzo smaczne ogólnie warto odwiedzić ,to miejsce.Duzy plus za paroweczki mniam .Parking przed hotelem nie za duży ale miejsce się znajdzie .

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Kamil Z
Zrecenzowano: 28 października 2018

Bardzo ładny hotel, położony w super miejscu nad kanałem, wśród dużej ilości zieleni, blisko do rynku i innych ciekawych miejsc związanych z Opolem. Dwa parkingi, jeden zewnętrzny a drugi podziemny, szkoda tylko że w tym hotelu jak i w innych każą sobie sporo za nie płacić, dobrze że za windę nie pobierają opłat. Pokój ładny,ale... to napiszę później, w miarę duży, łazienka również duża, ze wszystkimi dodatkami, czysto, pachnąco. Śniadania wyśmienite, jest w czym wybierać, obsługa dobra tylko trochę "smutna" reszta w normie.
A teraz trochę krytyki. Przyjechaliśmy trochę wcześniej, raptem 1/2 godziny, a pani na recepcji do mnie z pretensjami dlaczego tak wcześnie się zjawiłem, skoro nie ma jeszcze 14 i są goście hotelowi [zaraz, przecież doba trwa do 12, o co chodzi ?] i że muszę czekać, nst gdzie zaparkowałem, bo będę musiał chyba odjechać z tego miejsca, a miejsc wolnych było kilka i nie trzeba robić wcześniejszej rezerwacji. Dopiero po kilku minutowej wymianie zdań pani raczyła mnie zameldować, coś nie halo. W pokoju odstająca aluminiowa listwa narożna,ściany brudne, a w łazience nie domykające się drzwi od kabiny prysznicowej i wylewająca się woda. Trochę szkoda, bo takie rzeczy jednak źle wpływają na wizerunek hotelu. Ja na pewno tutaj, już się nie zatrzymam, a szkoda bo miejsce jest bardzo dobre.

Wskazówka dotycząca pokoi: Cichsze pokoje znajdują się od podwórka
Dziękujemy, artemi57
Zrecenzowano: 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Poza miejscem gdzie się bierze prysznic (nie do końca czysto w mojej ocenie) wszystko na bardzo dobrym poziomie. Bardzo dobre śniadanie. Bardzo dobre położenie. Pokój czysty i ładny. Parking bezpieczny ale płatny. Hotel godny polecenia.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Niby super hotel, ale diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach. I tu jest niestety słabo. Zepsuty prysznic (naprawiony po kilkukrotnych próbach), nieszczelne drzwi prysznicowe i zalewana łazienka. Nie posprzątany pokój, nieumyte filiżanki, ekspres i szklanki używane poprzedniego dnia. Odrapane ściany, niedziałająca lampka, z kranów leci ledwo ledwo, itd... Jednym słowem niezadbany. Jak dla mnie 4* tylko na pozór. Restauracja i śniadanie na plus.

Dziękujemy, wojciechs898
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Hotel położony w dobrym miejscu blisko rynku w cichej i spokojnej okolicy. Pokoje dobrze wyposażone w łóżkach dobre materace. Śniadania urozmaicone duży wybór produktów przy dużych grupach gości czasem robi się kumulacja przy ekspresach ale tragedii nie ma. Obiady smaczne bardzo estetycznie podane rozmiar porcji jednak mógłby być nieco większy. Teraz pojawi się to ''jednak". W łazience drzwi kabinowe nieszczelne woda zalewała całą podłogę i wypływała na pokój. Rozwarstwiona futryna świadczyła że jest to dłuższa sprawa. Szkoda bo taki drobiazg psuje pozytywny ogląd firmy. Podsumowując warto odwiedzić ten hotel.

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa