“Ogarnięta obsługa”
Trattoria Antica — recenzja

Trattoria Antica
Nr 9 wśród 158 Restauracje (Opole)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Pierwsza w Opolu włoska Tratoria - przesiąknięta zapachem ziół i wyśmienitych włoskich potraw.

Bardzo urocze miejsce, miła i ogarnięta obsługa. Dania przepyszne, zaczynając od przystawek, kończąc na deserze. Krótki czas oczekiwania. Ceny przystępne. Na pewno tam wrócę.

Dziękujemy, Niewia

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Bardzo profesjonalni kelnerzy. Przepyszne jedzenie, zarówno pizza jak i makarony. Polecam również desery. Wbrew pozorom duże porcje, naprawdę można się najeść do syta. Fajny klimat

Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Trattori wybraliśmy się na rocznicę, była bardzo udana. Jedzenie wyśmienite, obsługa bardzo sympatyczna.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, aveddav
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna udana wizyta w tej restauracji. Pyszne jedzenie , w którego smaku widać włożone serce . Faktycznie czas oczekiwania na potrawy długi , ale nagroda jest smak potraw. Wszystko gorące , robione na miejscu, a nie odgrzewane . Miła obsługa , nie nachalna . A dopełnieniem wszystkiego cudowne wnętrze , w którym czuć Słoneczna Italię . Na pewno jeszcze wrócimy .

1  Dziękujemy, Alexia888410
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, miejsce klimatyczne. Niestety na naszą średnią ocenę miejsca wpłynęło aroganckie zachowanie kelnera, niespotykane już w tych czasach. My już tam nie wrócimy .

3  Dziękujemy, Donna7979

Trattoria Antica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Trattoria Antica? Podziel się wrażeniami!