“13 tego w piątek”

Karczma Bida – Wrzoski
Nr 102 wśród 158 Restauracje (Opole)

Witam. Dłuższy czas tutaj nie byłem więc przy okazji chciałem zjeść niegdyś wspaniałego żurku, lecz to co dostałem nie wiem co to było. Teraz się męczę żołądek mnie nap....ala. Całe szczęście że zjadłem tylko kilka łyżek. Chyba z tym piątkiem trzynastego coś jest. Może kucharz miał zły dzień. Napewno moja nogo długo tam nie stani!!!

Dziękujemy, Józef L

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Szybki obiad z grupą przyjaciół przejazdem. Wczesne popołudnie - ruch mały. Zamówienie zupy: krem z pomidorów, żurek, fasolka po bretońsku. Zamówienie przy barze, płatność przy barze - jak w pozostałych placówkach tej "sieci", cena adekwatna do porcji.
Oczekiwanie na zamówienie 15min, umilił starterek w postaci pieczywa ze smalcem lub serkiem. Potrawy ciepłe, zjadliwe, porcja nie do przejedzenia dla przeciętnego gościa. Wszystkim smakowało.
Duży parking na tyłach.

Dziękujemy, arkza
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko co może pójść nie tak wydarzyło się właśnie tutaj. Obsługa zza wschodniej granicy nie rozumie podstawowych zwrotów w języku polskim, a do tego zamiast niewiedzę tę nadrabiać pracowitością i pokorą, jest po prostu niemiła. Podano inne dania niż zamawiano czyli inne ryby bo to dania rybne były. Ryby bez smaku, bez niczego. Niejadalne. Surówki kwaśne, syf. Frytki, jak widać na załączonym zdjęciu, nie podlegają żadnej klasyfikacji. Nawet w przypadku klęski żywiołowej która ominęła by tę „ karczmę” tworząc z niej jedyne miejsce na ziemi w którym można coś zjeść, wolałbym suchą kanię z drzew odłamywać by się posilić niż z tej oferty skorzystać

Dziękujemy, likedegustator
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Masakra....tak źle jeszcze nigdzie nie było....pierogi rozgotowane i zbite w jedną breje...a do tego zwazona śmietana. Szaszłyk to pomalowany wyschniety schab wyciągnięty z zupy . Po Kaczyce tesciu 3 dni nie wychodził z wc...myśleliśmy już że czeka nas ostry dyżur.Do tego beznadziejna obsługa ktora napoje przynosi na sam koniec...chyba jakiś ruski zwyczaj podobnie jak obsługa.

Dziękujemy, nevada7812
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Kelnerzy pozbawieni kultury, jej elementarnych podstaw. Nikt nie wita, a co najgorsze nie odpowiada na powitanie. Kelner widząc, że siedzimy z dzieckiem przy stoliku pewien czas nawet nie podpowiedział, że zamówienia składa sie przy barze. Zostaliśmy po prostu pominięci (żeby nie powiedzieć olani) . Koniec końców wyszliśmy bez składania zamówienia, ale podczas czytania karty można dostać oczopląsu widać obcinanie kosztów drukarni. Wyszliśmy gdyż emocje nie dałyby nam zjeść tam spokojnie. Nie polecam!!

Dziękujemy, Ewa T

Karczma Bida – Wrzoski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie
Polska Nowa Wieś, Opolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Bida – Wrzoski? Podziel się wrażeniami!