“uRZądlenie pszczoły”
Kawiarnia Pod Arkadami — recenzja

Kawiarnia Pod Arkadami
Nr 2 wśród 2 Desery (Opole)
Kuchnie: Bar piwny
Zrecenzowano 13 marca 2019

Do wejścia zachęciła nas oferta ciasta o nazwie „uRZądlenie pszczoły”:-) Zaintrygowani zaglądnęliśmy tam. Fajny, klimatyczny lokal. Do wyboru kilka ciast, dużo piw, kawa, herbata, itp. To jedyne miejsce w centrum Opola, które udało nam się znaleźć, gdzie w niedzielny ranek można zjeść śniadanie - z dużym kubkiem herbaty oraz pachnącą bułką. Miły pan (BARDZO) z obsługi. Polecamy z czystym sumieniem.

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, 224krystians

Zrecenzowano 15 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobra obsługa, piwa dla koneserów których nie spotkacie w innych knajpach. Pyszne lody i grzane wino. Ciasta wyborne. Polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano 13 listopada 2018

Dawno nie byłam w tej kawiarni i smutne,ale zmieniła się na gorsze.Dawno temu miała swój urok i klimacik.Teraz niezbyt ciekawie.Obsługa niezbyt zainteresowana klientem.Chociaż ciasto-sernik z dynią bardzo smaczny.Ale to już nie jest ten lokal co kiedyś.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Iwona S
Zrecenzowano 21 października 2018

Deser lodowy szału nie zrobił, smothie z owoców leśnych również. Czas zamówienia 40 minut!!!!! Masakra, nie polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Aipio
Zrecenzowano 10 stycznia 2018

Jest to świetna kawiarnia do spędzenia wolnego czasu z rodziną,czy znajomymi.Wnętrze posiada ciekawy wystrój,obsługa miła.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Marcin K

Kawiarnia Pod Arkadami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Pod Arkadami? Podziel się wrażeniami!