“Na letni przystanek zdecydowanie tak”
Laba na Wyspie — recenzja

Laba na Wyspie
Nr 6 wśród 158 Restauracje (Opole)
Opis: Laba - miejsce wyjątkowe, znajdujące się w sercu Wyspy Bolko. Naszym gościom chcemy zaproponować pyszne jedzenie zarówno "na słodko" jak i na "słono", napoje zimne i gorące (w tym wyjątkowa kawę) oraz coś z %. Podajemy różnego rodzaju napoje fit dla osób uprawiających sporty na Wyspie, a dla spacerowiczów - kosze piknikowe oraz nasze produkty na wynos. Laba przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych,wózków z dziećmi (mamy także przewijak i zapas pieluch), stojak na rowery umieszczony pod daszkiem uchroni rowery przed zmoknięciem w razie deszczu. W słoneczne dni zapraszamy do sączenia lemoniady na dwóch pięknych pomostach. Znajdziecie nas również na Alternatywnej Mapie Opola :)
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo fajne miejsce na letni przystanek na wyspie Bolko
Ładnie położona nad stawem przy ścieżkach rowerowych i dla pieszych.
Wewnątrz kilak stolików a na zewnątrz do wyboru taras , klepisko i leżaki na pomostach.
Wybór dan niewielki ale są smaczne , ładnie podane i naprawdę dobrze skomponowane ( zarówno smakowo jak i wizualnie ) Jakość potraw z powodzeniem odpowiadająca restauracjom wyższej klasy. Niestety ceny tez. Ale polecam bo warto.
Bardzo ładna lada z pięknymi ciastkami i deserami ( desery podobno robinie na miejscu )
Wizualne cacko.
Niestety smakowo absolutnie nie a cena na poziomie 12-15 złotych na niewielkie ciastko jest moim zdaniem wygórowana
W lecie seanse filmowe na świeżym powietrzu.
Obsługa mila ale organizacja pracy niezbyt efektywna i można postać w kolejce do kasy ( płaci się przy ladzie na początku )

Dziękujemy, Andrzej T

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Lokal w samym środku wyspy Bolko. Można wypić piwo czy lemoniade na leżaku nad wodą, w towarzystwie kaczek czy łabędzi. Kiedyś organizowali plenerowe kino. Idealne miejsce na randkę. Bardzo klimatyczne

Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce, lokalizacja - rewelacja, natomiast ceny - wg nas nieco drogo, ale smacznie, świeżo, dużo palaczy, ale cóż... bądźmy tolerancyjni! Miejsce dobre na posiadówkę ze znajomymi

Dziękujemy, Skaczer
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

pomijając ceny bo tak jak wszędzie albo kogoś stać albo nie i wtedy nie przychodzi, palacze wygrywają, wybraliśmy się z dwumiesięcznym dzieckiem, chcieliśmy spokojnie z rodziną w tym przyjemnym miejscu, na powietrzu, w atmosferze relaksu napić się kawy, ale niestety jesteśmy niepalący, i musieliśmy uciekać ponieważ zewsząd zaczął nas atakować smród dymu papierosowego, początkowo zwróciłem uwagę pewnej młodej dziewczynie że siedzimy obok i jesteśmy z niemowlakiem ale w ogóle się tym nie przejęła, a potem zobaczyłem że to jest norma .. wszyscy palą .. w Labie to palacze są uprzywilejowanymi i sposób tam uciec od tego smrodu, palacze wygrywają na każdym kroku, owszem kto nie pali może wejść do środka, tylko w takim razie po co iść do Laby skoro traci się to co najistotniejsze dla tego miejsca, iw ten sposób to my - niepalący usunęliśmy się z z dzieckiem z tego miejsca do lasu

Dziękujemy, marw1080123456789
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce przyjemne, fajny klimat, kawa dobra, słodkości też nam smakowały, ale wydaję mi się, że mimo wszystko jest trochę za drogo.

Dziękujemy, anitaD7815

Laba na Wyspie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Laba na Wyspie? Podziel się wrażeniami!