Opole

“Obsługa”
Pizzeria Oregano — recenzja

Pizzeria Oregano
Zamów online
Nr 104 wśród 158 Restauracje (Opole)
Kuchnie: Włoska, Fast Food
Zrecenzowano 13 września 2019

Obsługa w tym lokalu jest fatalna. Zrozumiałe jest, że kelnerzy mogą zapomnieć o zamówieniu przy dużym ruchu, lecz po przypomnieniu o zamówionej pizzy na którą czekałem ponad godzinę w lokalu, obsługa zwala na mnie całą winę i jest bardzo wulgarna zamiast przyznać do błędu. Ogólnie bardzo lubiłem ten lokal jednak personel tej restauracji od wielu lat nie jest dobrą jej stroną.

Dziękujemy, Marcin G

Zrecenzowano 20 lipca 2019

Pizza zawsze była dobra w Oregano. Mieszkamy w sąsiedztwie, więc chodzimy co jakiś czas. Obsługa na różnym poziomie, często czeka się dłużej niż by się chciało. Ale na podawane jedzonko nie narzekamy. Zaznaczyłem, że recenzja dotyczy lipca 2019, ale spokojnie można przyjąć okres styczeń 2018 - lipiec 2019. Próbowaliśmy hawajskiej, serowej, z kurczakiem ostatnio. Bez zarzutu.

Dziękujemy, Wojciechowski
Zrecenzowano 3 listopada 2018

Chciałam pizzy i przyzwoitej sałatki, dostałam świetną pizzę i bardzo dobrą i sporą sałatkę. Niepozorna pizzeria na przyzwoitym poziomie. Ciasto do pizzy przepyszne. Dania proste ale smaczne.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, ma_gorzatar524
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza dobra ale innych rzeczy lepiej nie zamawiać, nie wszystko świeże i bardzo długo czeka się na zamówienie

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, krzysztofremonty1
Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Na dzień dobry dwa komplety niedomytych sztućców (resztki jedzenia).
Pizza na cienkim cieście jest cienka jak papier, nie da się nią najeść, rozpada się w rękach. Na zdjęciu niezwykle świeży liść rukoli. Pierwszy i ostatni raz tutaj, nie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, monikaw501

Pizzeria Oregano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Oregano? Podziel się wrażeniami!