Atrakcja to były zamek

Wieża piastowska to pozostałość rozebranego zamku w Opolu. Bardzo majestatyczna ale też podobna do... Przeczytaj więcej

VisitorKiezix
Warszawa, Polska
Atrakcja

Zrecenzowano: 14 lipca 2019
Podriznuczka

Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo piękny widok na całe miasto. Wysoko i dużo ludzi. Mam wrażenie jakbym była w chmurach. Schody drewniane po których się wchodziło, jakby nigdy się nie konczyly

Dziękujemy, Podriznuczka
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Wycieczka na około 1 h. Spektakl światło dźwięk i przewodnik tyć znudzony. warto z wysokości zerknąć na starówkę.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Jerzy G
Zrecenzowano: 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super atrakcja ze świetnym przewodnikiem na żywo i multimedialna prezentacja. Widok z góry jak dla mnie naprawdę porażające. Góry w oddali i nie tylko. Polecam szczerze

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, MarekMo
Zrecenzowano: 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wieża sama w sobie ciekawa, ale przewodnik całość prowadzi zbyt szybko, nawet nie było kiedy się porozglądać.
Z góry miasto wydaje się być jeszcze mniejsze

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, artysta4u
Zrecenzowano: 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Połączenie histori i multimediów. Ciekawie opowiedziana historia miejsca (Opola) w połączeniu z replikami dawnych artefaktów i nowoczesnych multimediów. Na koniec wspaniały widok na panoramę Opola.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Wesolyfoto