“Chwila na deser.”
Sopelek — recenzja

Sopelek
Nr 1 wśród 2 Desery (Opole)
Zrecenzowano 9 stycznia 2019

Popsuło się.W tej chwili w moim mieście jest dużo Sopelków.Chyba idą na ilość,bo jakość znacznie się pogorszyła.Lokalik przyjemny,obsługa miła.Kawa na 4.Zamówiłam gofra-był niesmaczny,gumowaty ,zimny-mam wrażenie,że był odgrzewany.Lody na 4,niektóre niestety z barwnikami.

Dziękujemy, Iwona S

Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Super obsługa smaczna kawa a lody ...mniam mniam polexilabym tez desery ja uwielbiam szarlotka z lodami i bita śmietaną

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Elżbieta D
Zrecenzowano 21 października 2018

Lokal niewielkich rozmiarów. Na zewnątrz także można usiąść pod zadaszenie. Zawsze dużo ludzi. Mi osobiście lepiej smakują lody z maszyny niż na gałki. Kawa niezbyt dobra. Mam wrażenie, że troszkę się zepsuło.

Dziękujemy, Aipio
Zrecenzowano 4 października 2018

Bardzo duży wybór lodów (smaki ) jak i przepyszne desery lodowe do tego kawa mrożona z bitą śmietaną i nic więcej nie potrzeba

Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ocena dotyczy punktu w Zawadzie. Wizyta w niedzielę 12 sierpnia.Chyba się ktoś pomylił. Najpierw trzeba mieć ludzi wyszkolonych do pracy w takiej kawiarni, a nie otworzyć i cała obsługa biega zagubiona. Po pierwsze jest tam za mało osób. Kolejka do lady po lody w waflu jak za komuny. Czekaliśmy przy stoliku 20 minut zanim nas ktoś obsłużył. Potem ani kelner ani kelnerka nie wiedzieli jaka kawa była zamawiana. Nie dość że ceny wysokie, to wogole nie idzie to w parze z jakością. Fatalnie...

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Klaudia K

Sopelek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Sopelek? Podziel się wrażeniami!