“Bardzo przyjemne miejsce”

Restauracja Rzymskie Wakacje
Nr 7 wśród 158 Restauracje (Opole)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce idealne na randkę. Kameralny ogródek, przystrojony świecami, z widokiem na kolorowe fontanny robi klimat. Z grupą przyjaciół też przyjemnie. Bardzo dobra pizza, uwaga na oliwę, pikantna jak diabli. Wino tzw. Z beczki bardzo dobre. Wyborny wieczór.

Dziękujemy, cool1_1je

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Bardzo dobra, rzeczywiście typowo włoska pizza. Dobre wina. Fajny klimat. Ładna okolica. Obok multimedialna fontanna i amfiteatr opolski. Blisko nad Odrę, gdzie brzegiem można dojść na wyspę Bolko

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Fajna restauracja zrobiona z pomysłem. Jadłam pizzę (typ bez sosu pomidorowego) Bella Napoli (?czy jakoś tak?), świetna , taka klasyczna na jaką liczyłam.
Jedynie klimat psuły parasole z logiem żywca, no, ale co kto woli.
Ogólnie polecam

Ps: Jako fanka konkursu eurowizji,ucieszyłam się, że z waszych głośników usłyszałam utwór Soldi

Dziękujemy, czarna_ciemnosc
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczny lokal w stylu tawerny. Miła obsługa i przede wszystkim rewelacyjna pizza na cienkim cieście, wypiekane praktycznie na oczach gości. Do tego aperol, dobre towarzystwo i mamy idealnie spędzony czas.

Dziękujemy, agatoliczka
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce idealne dla par na romantyczną kolację. Jeśli uwielbiacie włoską kuchnię, miejsce jest jak najbardziej godne polecenia. Pysznie, smacznie, urokliwo ❤️

Dziękujemy, Skaczer

Restauracja Rzymskie Wakacje — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Rzymskie Wakacje? Podziel się wrażeniami!