“Pysznie, Włosko, klimatycznie”

Restauracja Rzymskie Wakacje
Nr 7 wśród 152 Restauracje (Opole)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 23 maja 2019

Pysznie - jest pysznie, świeżo, oryginalnie (ja tak do tej pory nie jadałam)
Włosko - nie byłam we Włoszech, ale nasze "spolszczone" pizze na pewno nie smakują/ nie wyglądają jak te podawane w Rzymskich Wakacjach. Nawet nasze przyzwyczajenia "sos (ketchup)" do pizzy świadczy o tym, że nie wiele wiemy o pizzy, a ONI (Rzymskie Wakacje) wiedzą.. Tam za barem chyba zresztą Pan Włoch pizze robi, więc na pewno wie co robi :)
Klimatycznie - lokal ma swój klimat, jest czysto i schludnie. Jak już tylko funkcjonuje taras i lampeczki są pozapalane, fontanna w tle pluska - to robi się magicznie. POLECAM

Dziękujemy, EwC28

Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Co prawda nie byłam nigdy w Rzymie ale moge sobie wyobrazić że właśnie tak tam smakuje . Przepyszna pizza,wspaniała obsługa, świetny wystrój. Szczerze polecam. Zdjęć nie zdążyłam zrobić przed zjedzeniem

Dziękujemy, AnnaW801202
Zrecenzowano 20 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pizze bardzo dobre, we włoskim stylu. Pierwszy raz widziałem żeby szynkę na pizze kroiki na maszynie co świadczy o jakości i świeżości składników. Ceny niestety są wysokie. 1 pizza mimo, że 32 cm to wystarcza dla 1 osoby. Jedna sprawa, która nie powinna mieć miejsca to przyniesienie przez kelnerka szklankę z już nalanym sokiem więc nie wiemy co. nalali i ile. Powinna przynieść butelkę i nalać przy kliencie, a tak to pewnie leją z kartonu. Ceny makaronów bardzo wysokie nawet ponad 30 zł.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 75dawidd
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe jedzenie !!! Zdecydowanie polecam. Dania dopracowane w 100 %. Świetna obsługa. Na pewno wrócimy niebawem !!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Wander433163
Zrecenzowano 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie bardzo przereklamowany lokal. Jedzenie jakoś specjalnie nie zachwyca. Cena nie adekwatna do jakości

Termin wizyty: maj 2018
2  Dziękujemy, 29kasiah

Restauracja Rzymskie Wakacje — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Rzymskie Wakacje? Podziel się wrażeniami!